کیفیت پشتیبانی و آموزش انجام پایان نامه حقوق در آکادمی رساله حقوق

نگارش، ویراستاری، اصلاح و تکمیل پایان نامه های حقوق (حقوق خصوصی، حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق تجارت، حقوق بین الملل، حقوق عمومی و …) با بالاترین سطح کیفیت و تضمین اخذ حداکثر نمره پایان نامه

بهترین رساله حقوق را از ما بخواهید و هرگز به چیزی کمتر از آنچه که استحقاقش را دارید؛ قانع نشوید.

در جلسات دفاع از پایان نامه؛ تسلط و کیفیت «ارائه» مطالب؛ یکی از مهمترین دغدغه های دانشجویان عزیز رشته حقوق است به همین دلیل بهبود کیفیت آموزش پایان نامه  از اهداف اصلی ماست . ما با شناسایی مستمر نقاط ضعف وقوت دانشجویان عزیز و تشخیص فرصتها وتهدیدها، تلاش بی وقفه ای را برای ارتقاء دانش و توان علمی و تسلط دانشجویان انجام می دهیم

قطعا دانشجویانی که در کنار نگارش پایان نامه شان؛ تحت آموزش اساتید این مرکز قرار می گیرند؛ از کیفیت و تسلط بالاتری نسبت به دیگران برخوردار هستند.

0910-3434-482

0910-1502239 

info@lawthesis.ir

تهران، خ جمالزاده، پ 4 

پاسخگویی بدون وقفه و تعطیلی

پشتیبانی کامل تا برگزاری جلسه دفاع

 تضمین اخذ حداکثر نمره

تضمین کسب حداکثر نمره پایان نامه منوط به کیفیت ارائه پایان نامه در جلسه دفاع است

شکی نیست که اخذ حداکثر نمره پایان نامه و موفقیت در اداره جلسه دفاع؛ منوط به کیفیت ارائه مطالب پایان نامه است. اما چطور می شود دانشجویی که برای نگارش پایان نامه اش از آکادمی رساله حقوق کمک گرفته است؛ جلسه دفاع از پایان نامه اش را به بهترین شکل ممکن اداره کند؟
پاسخ این سوال در کیفیت آموزش و پشتیبانی اساتید آکادمی رساله حقوق نهفته است. همانطور که قبلا گفته شد یکی از دغدغه های مجموعه ما؛ ارتقاء سطح علمی خود دانشجو است. ما می دانیم که بهبود مستمر توانایی های دانشجو و تسلط کامل آن به محتوا و مطالب پایان نامه چه تاثیر شگرفی در ارائه مطالب در جلسه دفاع خواهد گذاشت بنابراین آموزش، پشتیبانی و تعامل مداوم با دانشجو یکی از وظایف مهم ماست که به موفقیت هرچه بیشتر دانشجو کمک خواهد کرد.

با تکمیل فرم زیر؛ در اولین فرصت از طرف شرکت تماسی خواهید داشت تا در خصوص هر مشکلی که دارید با شما مشورت و  تبادل نظر شود

توصیه ما به دانشجویان عزیز حقوق اینست که اگر با هر کدام از معضلات زیر مواجه هستید؛ حتما از مشورت اساتید و پژوهشگران مجموعه ما بهره بگیرید:

  • انتخاب موضوع پایان نامه (چنانچه در تعیین عنوان پایان نامه یا رساله خود دچار مشکل هستید)

  • نگارش علمی و دقیق پروپوزال (انجام پروپوزال، کاری بسیار حساس و دقیق و نیازمند تجربه است)

  • تدوین پلان و سرفصلهای پایان نامه (با تدوین دقیق پلان پایان نامه؛ می توانید از انجام دقیق پایان نامه تان مطمئن شوید)

  • نگارش فصل به فصل پایان نامه طبق آخرین استانداردها

  • آموزش کامل مفاهیم و مطالب پایان نامه و آمادگی جلسه دفاع

  • تهیه اهم مطالب و طراحی فایل پاورپوینت جهت ارائه در جلسه دفاع از پایان نامه

  • ویرایش، اصلاحات و تکمیل محتوای پایان نامه 

همچنین برای گرایشهای دیگری از رشته حقوق؛ در سطح دانشگاههای سراسر کشور؛ پایان نامه های متعددی انجام شده است که دانشجویان عزیز با موفقیت کامل دفاع کرده و فارغ التحصیل شده اند.

کیفیت پایان نامه های حقوق نگارش شده در آکادمی رساله حقوق

با توجه به کارهای متعدد انجام شده برای دانشجویان عزیز سراسر کشور ما سطح توقع اغلب اساتید محترم راهنما را مورد ارزیابی قرار داده ایم و در هر پروژه نظرات و دیدگاههای اساتید را ثبت کرده ایم طوریکه امروز شیوه کار اغلب اساتید راهنمای دانشگاههای معتبر کشور را می شناسیم و کارهای ارائه شده دقیقا مطابق با سلیقه و سطح انتظار این عزیزان می باشد

خوشبختانه بسیاری از اساتید حقوق، عزیزانی دلسوز هستند و به دانشجویان کمک می کنند که زودتر مرحله پروپوزال و پایان نامه را سپری کرده و فارغ التحصیل شوند ولی متاسفانه ما با اساتیدی که بی جهت سختگیری هایی داشته اند هم مواجه بوده ایم که البته این اساتید انگشت شمار هستند و در نهایت رضایت کامل این عزیزان نیز جلب شده است

یک نکته مهم در خصوص ارزش گذاری سفارشات دانشجویان در آکادمی رساله حقوق:

 چیزی که در این سالهای اخیر با ارائه خدمات به دانشجویان حقوق سراسر کشور باعث خرسندی و مباهات ما شده این است که میزان رضایت دانشجویان از عملکرد آکادمی رساله حقوق بسیار بالا بوده است و اغلب دانشجویان عزیز معتقد بودند که خدماتی را دریافت کرده اند که بسیار فراتر از وجه پرداختی شان بوده است و این قول و وعده حقیقی ما به دانشجویان عزیز محقق شده است.

البته توجه داشته باشید که موفقیت در دفاع از پایان نامه و کسب حداکثر نمره آن، به تلاش و پشتکار خود دانشجو هم بستگی دارد.

کلام آخر:

همانطور که مکررا تاکید شده است؛ در آکادمی رساله حقوق، پشتیبانی و آموزش مفاهیم و محتوای رساله هایی که در این مرکز به رشته تحریر درمی آید؛ بسیار حائز اهمیت است. ما با آموزش و تعاملی سازنده تلاش می کنیم سطح دانش و آگاهی دانشجویان را در رابطه با پایان نامه ای که برایشان تدوین می کنیم بالا برده و زمینه برگزاری یک جلسه دفاع چشمگیر را برای ایشان فراهم کنیم.
واقعیت انکار ناپذیر اینست که عده ای از دانشجویان عزیز رشته های حقوق به دلایلی مجبورند وظیفه پژوهش، تدوین و نگارش پایان نامه خوشان را به آکادمی رساله حقوق واگذارند؛ لیکن این عزیزان بایستی توجه داشته باشند که این پایان کار نیست! بلکه «کسب حداکثر نمره پایان نامه» منوط به مطالعه جزء به جزء پایان نامه و تسلط کامل به محتوای آن است.
در واقع حتی اگر یک دانشجوی حقوق؛ بهترین، جامع ترین و کامل ترین رساله حقوق را با خود به جلسه دفاع ببرد لیکن با سطح دانش اندک خود از عهده ارائه مطلوب آن برنیاید طبیعیست که نمی تواند نظر هیئت محترم داوران را به خود جلب کرده و نمره قابل قبولی را دریافت کند.
بنابراین صرف اینکه یک دانشجوی رشته حقوق؛ وظیفه تدوین و نگارش پایان نامه خودش را به آکادمی رساله حقوق که بهترین مرکز نگارش و انجام پایان نامه های حقوق در کشور است، محول کند؛ به تنهایی برای موفقیت چشمگیر او کافی نیست و این موفقیت زمانی رقم می خورد که دانشجو این کار ناب و قوی را بطور کامل مطالعه کرده و با تسلط کافی جلسه دفاع را اداره کند. ما نیز تا انتها در کنار شما خواهیم ماند تا از موفقیت شما اطمینان حاصل کنیم.

به دوستانتان که دانشجوی رشته مدیریت هستند…
شرکت ایران داکیومنت معتبرترین موسسه انجام پایان نامه های مدیریت در کشور است را معرفی کنید.