پایان نامه حقوق در یزد

بهترین موسسه مشاوره و آموزش انجام پروپوزال و پایان نامه حقوق در یزد

سفارش پایان نامه از یزد، میبد، اردکان، حمیدیا، بافق، مهریز، ابرکوه، اشکذر، تفت، شاهدیه و …

آموزش پایان نامه حقوق خصوصی، پایان نامه حقوق جزا و جرم شناسی، پایان نامه حقوق تجارت، پایان نامه حقوق بین الملل، پایان نامه حقوق مالی و اقتصادی، پایان نامه حقوق عمومی و …

آموزش انجام  رساله حقوق را از ما بخواهید و هرگز به چیزی کمتر از آنچه که استحقاقش را دارید؛ قانع نشوید.

آموزش کامل پروپوزال و پایان نامه حقوق مقطع کارشناسی ارشد و دکترا | گرایشهای حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق خصوصی، حقوق بین الملل، حقوق تجارت، حقوق عمومی، حقوق مالی و اقتصادی، حقوق مالکیت فکری و … برای دانشجویان عزیز استان یزد مطابق با سلیقه و سطح انتظارات اساتید محترم این استان

در آکادمی رساله حقوق افتخار این را داریم که بهترین خدمات آموزش پایان نامه رشته های حقوق را به دانشجویان عزیز دانشگاههای مختلف استان یزد ارائه کرده ایم

0910-3434-482

0910-1502239 

info@lawthesis.ir

تهران، خ جمالزاده، پ 4 

پاسخگویی بدون وقفه و تعطیلی

پشتیبانی کامل تا برگزاری جلسه دفاع

 تضمین اخذ حداکثر نمره

.

آموزش انجام پروپوزال و پایان نامه رشته حقوق در شهر و استان یزد

با اینکه مقر اصلی آکادمی رساله حقوق در پایتخت ایران عزیز (تهران) واقع شده است اما تقریبا تمام دانشجویان عزیز یزدی اسم این مرکز را شنیده اند. ما به بسیاری از دانشجویان دانشگاه های آزاد و دولتی شهر یزد و حتی دانشجویان سایر شهرستان‌های این استان از قبیل دانشجویان دانشگاه آزاد میبد، اردکان، حمیدیا، بافق، مهریز، ابرکوه، اشکذر، تفت، شاهدیه و … و سایر شهرهای این استان خدمات آموزشی ارائه کرده ایم.

با تکمیل فرم زیر؛ در اولین فرصت از طرف شرکت تماسی خواهید داشت تا در خصوص هر مشکلی که دارید با شما مشورت و  تبادل نظر شود

سوابق کاری شرکت برای نگارش پایان نامه های حقوق شهر یزد و شهرهای دیگر این استان به شرح زیر است:

  • آموزش انجام پایان نامه حقوق جزا و جرم شناسی (مقطع ارشد و دکترا) به دانشجویان شهر یزد

  • نکات آموزشی انجام پایان نامه حقوق خصوصی با بالاترین سطح کیفیت و تضمین حداکثر نمره

  • داوری از پایان نامه حقوق بین الملل و حقوق تجارت بین الملل

  • نقد و داوری همراه با آموزش انجام پایان نامه حقوق تجارت با تضمین اخذ حداکثر نمره

  • ارائه راهکارهای مهم در انجام پروپوزال و پایان نامه رشته حقوق اقتصادی و مالی

  • دشواریهای انجام پایان نامه حقوق ثبت و حقوق عمومی

  • آموزش نکاتی کلیدی درانجام پایان نامه حقوق بشر جهت سهولت در امر دفاع

همچنین برای گرایشهای دیگری از رشته حقوق؛ در سطح دانشگاههای استان یزد؛ پایان نامه های متعددی داوری و به مرحله ارائه رسیده است که دانشجویان عزیز با موفقیت کامل دفاع کرده و فارغ التحصیل شده اند.

کیفیت پایان نامه هایی که با راهکارهای آکادمی رساله حقوق برای دانشجویان استان یزد؛ به مرحله دفاع رسیده است

آکادمی رساله حقوق به عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای مشاوره پایان نامه های حقوقی در کشور و با دارا بودن بیش از 15 سال تجربه، بهترین کیفیت نگارش و مشاوره پایان نامه های حقوق را در اختیار مجموعه گسترده ای از دانشجویان استان یزد قرارداده است.
هز دانشجوی عزیز یزدی با هر بودجه ای می تواند از یکی از پلن های آموزشی آکادمی رساله حقوق جهت انجام پایان نامه کارشناسی ارشد یا دکترا بهره مند شود.

توجه آکادمی رساله حقوق جهت ارتقاء و افزایش کیفیت پایان نامه های حقوق ارائه شده در استان یزد موجب گردیده است دانشجویان عزیز این استان اطمینان ویژه ای را به  این مرکز داشته باشند.

یک نکته مهم در خصوص ارزش گذاری سفارشات دانشجویان در آکادمی رساله حقوق:

 چیزی که در این سالهای اخیر با ارائه خدمات به دانشجویان استان یزد باعث خرسندی و مباهات ما شده این است که میزان رضایت دانشجویان این استان بسیار بالا بوده است و اغلب دانشجویان یزد و میبد، اردکان، حمیدیا، بافق، مهریز، ابرکوه، اشکذر، تفت، شاهدیه و … معتقد بودند که خدماتی را دریافت کرده اند که بسیار فراتر از وجه پرداختی شان بوده است و این قول و وعده حقیقی ما به دانشجویان عزیز این استان محقق شده است.

ضمنا توجه داشته باشید که شرکت برای پرداخت هزینه پروژه ها هم انعطاف کافی را نشان می دهد و عموما پرداختها با توجه به پیشرفت و تایید کار و بصورت قسطی است.

سوال اغلب دانشجویان حقوق یزدی از آکادمی رساله حقوق

باید به اطلاع دانشجویان عزیز تمام شهرهای استان یزد برسانیم که امکان مراجعه حضوری شما عزیزان به محل شرکت در تهران میسر هست و ما از دیدن شما بینهایت خوشحال خواهیم شد.
دانشجویان تمام گرایشهای حقوق استان یزد می توانند در صورت تمایل و با هماهنگی قبلی به محل شرکت در تهران مراجعه کرده و ما با کمال میل پذیرای شما خوبان خواهیم بود و حتی در صورت جا داشتن پانسیون شرکت، هماهنگیهای لازم جهت اقامت این دوستان هم فراهم می شود.

خیر از نظر ما هیچ ضرورتی ندارد و ارائه خدمات برای تمام دانشجویان رشته های حقوق دانشگاههای استان یزد چه عزیزانی که حضوری مراجعه می کنند و چه عزیزانی که غیر حضوری سفارش می دهند یکسان بوده و با بالاترین سطح کیفیت انجام می شود بنابراین مراجعه حضوری تاثیری در کیفیت کار شما نخواهد داشت و حضور شما صرفا جهت آشنایی شما با ظرفیتها و پتانسیلهای این مرکز پژوهشی است.

این سوال خیلی از دانشجویان عزیز یزدی هست که کیفیت ارائه مطالب به چه صورت خواهد بود. در پاسخ به این سوال باید به اطلاع دانشجویان عزیز برسونیم که برای پایان نامه رشته های نظری از جمله گرایشهای مختلف رشته حقوق؛ هیچ الزامی به تشکیل جلسات حضوری وجود ندارد ما کلیه فایلهایی که تهیه می شوند رو از طریق روشهای رایج اینترنتی برای دانشجویان عزیز ارسال می کنیم  و توضیحات جامع و کاملی رو هم بصورت صحبتها و مشاوره های تلفنی و ارسال فایلهای صوتی ارائه می کنیم طوری که هیچ ابهامی وجود نداشته باشد و دانشجو با یکبار مطالعه دقیق فصلهای مختلف پایان نامه ، کاملا آماده دفاع از آن شود طوریکه گویی خودش به تنهایی تمام اجزای پایان نامه رو نوشته. جالب است بدانید که اینکار بقدری ساده و روتین انجام میشود که حتی خود دانشجویان تهرانی هم ضرورتی نمی بینند که مراجعه حضوری داشته باشند بنابراین هیچ جای نگرانی از این لحاظ وجود ندارد.

بهتره بگیم پشتیبانی ما از شما عزیزان، با اولین تماس شما شروع شده و تا جلسه دفاع از پایان نامه تون؛ ادامه خواهد داشت. در هر ساعت شبانه روز و هر روز هفته (حتی تعطیلات) پاسخگوی شما هستیم.
پیگیریهای ما شامل همکاری و آموزش انتخاب موضوع مناسب برای پایان نامه (تا تایید استاد راهنما)، پشتیبانی مراحل نگارش پروپوزال (تا مرحله تصویب)، آموزش نگارش فصلهای پایان نامه (با شرط تایید استاد راهنما و مشاور)، اعمال و انجام دقیق نظرات استاد راهنما و مشاور بطوریکه تمام فصلهای پایان نامه مورد تایید قرار بگیرد، تهیه فایل پاورپوینت دفاع، آموزش و رفع ابهامات و سوالات شما و … هست.
در واقع با اولین تماستون با شرکت؛ کار پایان نامه تون رو تمام شده تصور کنید.

نکته مهم دیگر که نشان از تعهد پژوهشگران آکادمی حقوق است اینکه اگر شما دانشجوی عزیز فعلا در مرحله انتخاب موضوع و نگارش پروپوزال هستید و هنوز در مورد کل پایان نامه تان تصمیمی نگرفته اید؛ می توانید فعلا فقط جهت انجام یک پروپوزال بی نقص و عالی  از آکادمی رساله حقوق مشورت بخواهید تمام سعی و تلاش ما این خواهد بود که آموزشهای لازم جهت انجام یک پروپوزال مطلوب با بالاترین سطح استاندارد رو در کوتاهترین زمان ممکن را به شما ارائه کنیم بطوریکه حتی ادامه نگارش پایان نامه برای خودتان هم به راحتی میسر باشد بنابراین بعد از تصویب پروپوزال می توانید در مورد چگونگی ادامه کارتون تصمیم گیری کنید و چنانچه تصمیم بگیرید که خودتان شخصا ادامه کارتان را پیش ببرید؛ ما همچنان در کنار شما خواهیم ماند تا از موفقیت شما اطمینان حاصل کنیم.

آشنایی با اساتید راهنمای رشته های حقوق دانشگاههای استان یزد

همانطور که قبلا هم گفته شد؛ تعدادی از اساتید رشته های حقوق دانشگاههای یزد، نسبتا سخت گیر هستند و از دانشجو انتظار ارائه کاری قوی و بی نقص دارند. البته بهتر هست که این رویه اساتید رو به فال نیک گرفت چون سخت گیری اساتید در این مرحله در نهایت به نفع خود دانشجو هست. پژوهشگران آکادمی رساله حقوق هم بیشتر مایل هستند تا با اساتید سخت گیر کار کنند چون در این صورت توانایی های خودمان را بهتر ارائه می کنیم. در زیر تعدادی از اساتیدی که شناخت مختصری نسبت به آنها کسب کرده ایم رو معرفی می کنیم:

مثلا دکتر فیروزآبادی از اساتیدی هستند که گاهی رفتار سخت گیرانه از ایشان مشاهده شده هر چند در خیلی مواقع هم انتظاری استاندارد و طبیعی از دانشجو نشان داده اند.

همچنین آقای دکتر توانا و آقای دکتر رحتی هم استادی هستند که مایل هستند کارهای خاص توسط دانشجو انجام شود و سعی می کنند دانشجو رو طوری هدایت کنند که کار به نحو احسن به سرانجام برسد.

خانم دکتر ثانی آبادی هم از اساتید خوبی هستند و کار با این استاد عزیز هم دشوار نیست و انتظارات منطقی دارند همچنین اساتید مثل دکتر اردکانی، دکتر عطار، آقای یوسف پور، دکتر تشکری، آقای دکتر جعفری، استاد رحمانی ، دکتر روشن، استاد طباطبائی، دکتر سیدی و … هم از این دست اساتید هستند.

دکتر قاسمی مقدم هم از اساتید خوبی هستند که گاها سطح توقعی بالاتر از حد نرمال از دانشجویان دارند (در صورتی که اساسا کار پایان نامه قبول بکنند) که جلب رضایت این عزیزان به راحتی توسط آکادمی رساله حقوق میسر است.

در آخر توصیه می کنیم چنانچه انتخاب استاد راهنما در اختیار خودتان هست، بهتره که خیلی حساسیت به خرج ندین و ترجیحا به توصیه های دیگران توجه نکنید.

بهترین موسسه انجام پایان نامه حقوق در یزد

ما می دانیم که در خود شهر یزد و حتی برخی شهرستانهای دیگر استان یزد هم موسسات علمی و پژوهشی انگشت شماری وجود دارند که دانشجویان عزیز استان را در امر نگارش پایان نامه شان یاری می دهند و عزیزان دانشجو می توانند به این موسسات رجوع کنند اما واقعیت انکار ناپذیر این است که با وجود احترامی که برای این همکاران قائلیم اما سطح علمی بسیاری از این موسسات فقط در حد انجام تحقیق و پژوهشهای کلاسی هست و نمونه کارهای انجام شده اصلا قابل قیاس با موسسات معتبر پایتخت نیست. طبیعی هست که موسسات فعال در تهران هم از لحاظ تعداد کارهای انجام شده و تجارب ارزشمندی که دارند، هم به لحاظ دسترسی به منابع معتبر و به روزتر، هم از نظر شیوه های مدیریت پروژه ها و تحویل به موقع و … قابل قیاس با موسسات شهر یزد نیستند.

از طرف دیگر؛ مدیریت هزینه ها هم در موسسات تهرانی کارآمدتر است و دانشجویان عزیز یزد ضمن دریافت کار علمی تر و با کیفیت تر؛ قیمت مناسب تری هم پرداخت می کنند.

بنابراین توصیه ما به تمام عزیزان این است که اگر حساسیت زیادی نسبت به سطح علمی کارتون وجود ندارد، حتما به موسسات محلی خودتون مراجعه کنین و کارتون رو به عزیزان همشهری محول کنید اما اگر به دنبال یک آموزش حرفه ای و علمی هستید؛ حتی المقدور با موسسات معتبر تهرانی رجوع کنید اما کارهای جانبی دیگر مثل تهیه فایل پاورپوینت، چاپ و صحافی پایان نامه و … که کمتر علمی و تخصصی هستند را از موسسات شهر خودتان بخواهید.

برچسبها:

آموزش انجام پایان نامه حقوق در یزد| آموزش انجام پایان نامه حقوق در اردکان| آموزش انجام پایان نامه حقوق در بافق|  آموزش انجام پایان نامه حقوق در حمیدیا| مراحل انجام پایان نامه حقوق در میبد| راهکارهای انجام پایان نامه حقوق در ابرکوه | نکاتی از انجام پایان نامه حقوق در مهریز | آموزش انجام پایان نامه حقوق در شاهدیه| برای انجام پایان نامه حقوق در اشکذر به چه پیشنیازهایی نیاز داریم