پایان نامه حقوق در تبریز

بهترین موسسه نگارش پروپوزال و پایان نامه حقوق در تبریز

سفارش پایان نامه از دانشجویان دانشگاههای و دانشگاههای مراغه، میانه، مرند، اهر، بناب، اسکو، سراب، آذرشهر، ملکان، شبستر و…

مرکز نگارش پایان نامه حقوق خصوصی، پایان نامه حقوق جزا و جرم شناسی، پایان نامه حقوق تجارت، پایان نامه حقوق بین الملل،
پایان نامه حقوق مالی و اقتصادی

بهترین رساله حقوق را از ما بخواهید و هرگز به چیزی کمتر از آنچه که استحقاقش را دارید؛ قانع نشوید.

نگارش کامل پروپوزال و پایان نامه های رشته حقوق مقطع کارشناسی ارشد و دکترا | گرایشهای حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق خصوصی، حقوق بین الملل، حقوق تجارت، حقوق عمومی، حقوق مالی و اقتصادی، حقوق مالکیت فکری و … برای دانشجویان عزیز استان آذربایجان شرقی مطابق با سلیقه و سطح انتظارات اساتید محترم این استان

در آکادمی رساله حقوق افتخار این را داریم که بهترین خدمات مشاوره پایان نامه رشته های حقوق را به دانشجویان عزیز دانشگاههای مختلف استان آذربایجان شرقی ارائه کرده ایم

0910-3434-482

0910-1502239 

info@lawthesis.ir

تهران، خ جمالزاده، پ 4 

پاسخگویی بدون وقفه و تعطیلی

پشتیبانی کامل تا برگزاری جلسه دفاع

 تضمین اخذ حداکثر نمره

.

نگارش پروپوزال و پایان نامه رشته حقوق در تبریز و سایر شهرهای استان آذربایجان شرقی

همانطور که می دانید مقر اصلی آکادمی رساله حقوق در پایتخت ایران عزیز (تهران) قرار دارد اما تقریبا تمام دانشجویان عزیز تبریزی اسم این مرکز را شنیده اند. ما پایان نامه های زیادی را برای دانشگاه های آزاد و دولتی شهر تبریز و دانشجویان سایر شهرستان‌های این استان از قبیل دانشجویان دانشگاه آزاد و پیام نور شهر مراغه، میانه، مرند، اهر، بناب، اسکو، سراب، آذرشهر، ملکان، شبستر و سایر شهرهای این استان انجام داده ایم.

آکادمی رساله حقوق با همکاری اساتید مجرب و با داشتن صدها پرونده موفق در استان آذربایجان شرقی آماده مشاوره و پاسخگویی به سوالات شماست

سوابق کاری شرکت برای نگارش پایان نامه های حقوق شهر تبریز و شهرهای دیگر استان آذربایجان شرقی به شرح زیر است:

  • انجام پایان نامه حقوق جزا و جرم شناسی (مقطع ارشد و دکترا) برای دانشجویان شهر تبریز

  • انجام پایان نامه حقوق خصوصی با بالاترین سطح کیفیت و تضمین حداکثر نمره

  • انجام پایان نامه حقوق بین الملل و حقوق تجارت بین الملل

  • انجام پایان نامه حقوق تجارت با تضمین اخذ حداکثر نمره

  • انجام پروپوزال و پایان نامه رشته حقوق اقتصادی و مالی

  • انجام پایان نامه حقوق ثبت و حقوق عمومی (با ظرفیت محدود ولی کیفیت بی نظیر)

  • انجام پایان نامه های متعدد رشته حقوق بشر با کیفیت بالا

همچنین برای گرایشهای دیگری از رشته حقوق؛ در سطح دانشگاههای استان آذربایجان شرقی؛ پایان نامه های متعددی انجام شده است که دانشجویان عزیز با موفقیت کامل دفاع کرده و فارغ التحصیل شده اند.

کیفیت پایان نامه های انجام شده در آکادمی رساله حقوق برای دانشجویان استان آذربایجان شرقی

با توجه به کارهای متعدد انجام شده برای دانشجویان عزیز دانشگاههای تبریز و سایر شهرهای استان آذربایجان شرقی، ما با سطح توقع اساتید محترم راهنمای این استان (که اغلب اساتید کهنه کار و کمی سخت گیر هم هستند) کاملا آشنایی داریم چراکه در هر پروژه شناختمان را در زمینه دیدگاه اساتید این استان، ارتقاء داده ایم طوریکه امروز شیوه کار اغلب اساتید راهنمای دانشگاههای تبریز و شهرهای استان آذربایجان شرقی رو می شناسیم و کارهای ارائه شده دقیقا مطابق با سلیقه و سطح انتظار این عزیزان می باشد (در انتهای صفحه؛ بخشی از تجربیاتمان در این زمینه را با شما به اشتراک گذاشته ایم)

خوشبختانه خیلی از اساتید دانشگاههای استان آذربایجان شرقی با سواد و با تجربه و دلسوز دانشجویان هستند ولی متاسفانه ما در این استان با اساتید که بی جهت سختگیری هایی داشته اند هم مواجه بوده ایم که البته این اساتید انگشت شمار هستند و در نهایت رضایت کامل این عزیزان نیز جلب شده است

هزینه نگارش پروپوزال کارشناسی ارشد برای دانشجویان عزیز تبریز و استان آذربایجان شرقی

از آنجایی که اساتید محترم این استان، سطح توقعی معقول و منطقی از دانشجویان دارند بنابراین هزینه نگارش پروپوزال مقطع کارشناسی ارشد رشته های حقوق بین 370 تا 420 هزار تومان قیمت گذاری شده است که این مبلغ شامل صفر تا صد پروپوزال از انتخاب موضوع تا مرحله تصویب نهایی هست. یعنی در خلال ارائه پروپوزال اگر استاد محترم راهنما اصلاحات و تغییراتی را مطرح کردند؛ بدون هیچ هزینه اضافه ای نظرات ایشان اعمال می شود تا زمانی که کار را تایید کنند.

هزینه انجام پایان نامه حقوق برای دانشجویان تبریزی چقدر است؟

هزینه انجام پایان نامه کارشناسی ارشد رشته حقوق ویژه دانشجویان تبریز و استان آذربایجان شرقی (و دانشگاههای مراغه، میانه، مرند، اهر، بناب، اسکو، سراب، آذرشهر، ملکان، شبستر و…) در آکادمی رساله حقوق هزینه نگارش تمام فصول پایان نامه حقوق کارشناسی ارشد (شامل تمام گرایشهای حقوق اعم از حقوق خصوصی، حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق بین الملل، حقوق عمومی، حقوق تجارت و …) بین دو میلیون و دویست تا دو میلیون و هشتصد هزار تومان تعیین شده است. این مبلغ شامل نگارش تمام فصلهای پایان نامه با اصلاحات و تغییرات مد نظر استاد راهنما؛ رفع اشکال و پشتیبانی کامل برای دفاع هست.

(توجه مهم: دانشجویان عزیزی که پروپوزال و پایان نامه را یکجا از آکادمی رساله حقوق بخواهند؛ مشمول 300هزار تومان تخفیف ویژه خواهند شد)

هزینه نگارش پروپوزال مقطع دکترا رشته های حقوق با تخفیف ویژه برای دانشجویان عزیز تبریزی

هزینه نگارش پروپوزال در آکادمی رساله حقوق بین 1200 تا 1800 هزار تومان قیمت گذاری می شود که این کار با پشتیبانی کامل و  ضمانت تایید نهایی و تصویب پروپوزال است.
مبلغ مذکور برای تمام گرایشهای رشته حقوق تقریبا یکسان است. دانشجویان عزیزی که موضوع انتخاب کرده اند اظهار نظر دقیق در خصوص قیمت خدمات منوط به بررسی موضوع است.

هزینه نگارش پایان امه دکترا رشته های حقوق با تخفیف ویژه برای دانشجویان عزیز تبریز

رساله دکترا بالاترین کار علمی پژوهشی در سطح دانشگاههای کشور است قطعا کار رساله را نمی توان با پایان  نامه کارشناسی ارشد مقایسه کرد چرا که از نظر حساسیت، غنای محتوا و سطح علمی کار باید در حد بسیار بالایی باشد. آکادمی رساله حقوق تجربیات ارزنده ای در خصوص نگارش رساله دکترای حقوق دارد وبا کیفیت ترین کارهای ممکن را ارائه می دهد هزینه نگارش رساله  دکترا برای دانشجویان عزیز مشهدی بین 6500 تا 9 میلیون تومان می باشد و می تواند نظر سخت گیر ترین اساتید را به خود جلب نماید.

(توجه مهم: دانشجویان عزیز مقطع دکترا که دو خدمت را یکجا از آکادمی رساله حقوق بخواهند؛ (پروپوزال + رساله) یا (رساله + مقاله)  مشمول 400هزار تومان تخفیف ویژه خواهند شد)

هزینه اصلاح، تکمیل و تقویت پایان نامه های ناقص رشته حقوق

بسیاری از دانشجویان عزیز استان خراسان رضوی ممکن است تمایل داشته باشند یک بخشی از پایان نامه را به آکادمی رساله حقوق محول کنند و یا حتی فقط اصلاحات و تغییراتی که استاد راهنما بر روی کارشان اعمال کرده را از ما بخواهند. برخلاف بسیاری از موسسات؛ در آکادمی رساله حقوق، تکمیل یا اصلاح کارهای ناقص نیز پذیرفته می شود و پایان نامه دانشجو در هر مرحله ای که باشد و یا هر نقصی که داشته باشد توسط اساتید ما مورد بازنگری، اصلاح و تکمیل قرار می گیرد البته ترجیح ما همیشه این است که هر پروژه را از فاز صفر شروع کنیم و از ابتدا با بالاترن سطح کیفیت انجام بدهیم.

برای تعیین هزینه این خدمات ابتدا بایستی بخشهایی که نوشته شده است مطالعه و بررسی شود و ضمنا  کامنتها و اصلاحات احتمالی مد نظر استاد راهنما (در صورتی که اظهار نظر کرده اند) نیز مورد بررسی دقیق قرار بگیرد بعد از بررسی دقیق شرایط فعلی پایان نامه شما؛ اقدامات لازم جهت اصلاح و تکمیل کار، انجام می شود.

بنابراین اگر پایان نامه شما نقص دارد اجازه بدهید اظهار نظر در مورد قیمت پایان نامه؛ به بعد از مطالعه و بررسی دقیق کار موکول شود و مطمئن باشید که تعیین قیمت منطقی و منصفانه خواهد بود.

هزینه استخراج مقاله از رساله حقوق

دانشجویان عزیز تبریزی که رساله شان را نوشته و تکمیل کرده اند ولی فرصت استخراج مقاله از آن را ندارند؛ می توانند براحتی این خدمات را از آکادمی رساله حقوق بخواهند. این کار بسیار سریع و با قیمت منطقی و متناسبی انجام می پذیرد و اگر برای نگارش مقاله؛ نیاز به استفاده از منابع دیگری هم باشد با رعایت ضوابط این کار؛ از منابع دیگری هم استفاده می شود تا نتیجه کار کاملا استاندارد و مطلوب باشد.

هزینه استخراج مقاله از رساله حقوق (پایان نامه دکترا)  بین 350 تا 800 هزار تومان می باشد. پس از نگارش مقاله اصلاحات و تغییرات احتمالی نیز برعهده این مجتمع است.

یک نکته مهم در خصوص ارزش گذاری سفارشات دانشجویان در آکادمی رساله حقوق:

 چیزی که در این سالهای اخیر با ارائه خدمات به دانشجویان تبریز و استان آذربایجان شرقی باعث افتخار و خوشحالی ما شده این است که میزان رضایت دانشجویان این استان بسیار بالا بوده است و اغلب دانشجویان دانشگاههای تبریز، مراغه، میانه، مرند، اهر، بناب، اسکو، سراب، آذرشهر، ملکان، شبستر و…معتقد بودند که خدماتی را دریافت کرده اند که بسیار فراتر از وجه پرداختی شان بوده است و این قول و وعده حقیقی ما به دانشجویان عزیز این استان محقق شده است.

ضمنا توجه داشته باشید که شرکت برای پرداخت هزینه پروژه ها هم انعطاف کافی را نشان می دهد و عموما پرداختها با توجه به پیشرفت و تایید کار و بصورت قسطی است.

سوال اغلب دانشجویان حقوق تبریزی از آکادمی رساله حقوق

باید به اطلاع دانشجویان عزیز تمام شهرهای استان آذربایجان شرقی برسانیم که امکان مراجعه حضوری شما عزیزان به محل شرکت در تهران میسر هست و ما از دیدن شما بینهایت خوشحال خواهیم شد.
دانشجویان تمام گرایشهای حقوق استان آذربایجان شرقی می توانند در صورت تمایل و با هماهنگی قبلی به محل شرکت در تهران مراجعه کرده و ما با کمال میل پذیرای شما خوبان خواهیم بود و حتی در صورت جا داشتن پانسیون شرکت، هماهنگیهای لازم جهت اقامت این دوستان هم فراهم می شود.

خیر از نظر ما هیچ ضرورتی ندارد و ارائه خدمات برای تمام دانشجویان رشته های حقوق دانشگاههای تبریز و استان آذربایجان شرقی چه عزیزانی که حضوری مراجعه می کنند و چه عزیزانی که غیر حضوری سفارش می دهند یکسان بوده و با بالاترین سطح کیفیت انجام می شود بنابراین مراجعه حضوری تاثیری در کیفیت کار شما نخواهد داشت و حضور شما صرفا جهت آشنایی شما با ظرفیتها و پتانسیلهای این مرکز پژوهشی است.

این سوال خیلی از دانشجویان عزیز تبریزی هست که کیفیت ارائه مطالب به چه صورت خواهد بود. در پاسخ به این سوال باید به اطلاع دانشجویان عزیز برسونیم که برای پایان نامه رشته های نظری از جمله گرایشهای مختلف رشته حقوق؛ هیچ الزامی به تشکیل جلسات حضوری وجود ندارد ما کلیه فایلهایی که نگاشته می شوند رو از طریق روشهای رایج اینترنتی برای دانشجویان عزیز ارسال می کنیم  و توضیحات جامع و کاملی رو هم بصورت صحبتها و مشاوره های تلفنی و ارسال فایلهای صوتی ارائه می کنیم طوری که هیچ ابهامی وجود نداشته باشد و دانشجو با یکبار مطالعه دقیق فصلهای مختلف پایان نامه ، کاملا آماده دفاع از آن شود طوریکه گویی خودش به تنهایی تمام اجزای پایان نامه رو نوشته. جالب است بدانید که اینکار بقدری ساده و روتین انجام میشود که حتی خود دانشجویان تهرانی هم ضرورتی نمی بینند که مراجعه حضوری داشته باشند بنابراین هیچ جای نگرانی از این لحاظ وجود ندارد.

بهتره بگیم پشتیبانی ما از شما عزیزان، با اولین تماس شما شروع شده و تا جلسه دفاع از پایان نامه تون؛ ادامه خواهد داشت. در هر ساعت شبانه روز و هر روز هفته (حتی تعطیلات) پاسخگوی شما هستیم.
پیگیریهای ما شامل انتخاب موضوع مناسب برای شما (تا تایید استاد راهنما)، نگارش پروپوزال (تا مرحله تصویب)، نگارش فصلهای پایان نامه (با شرط تایید استاد راهنما و مشاور)، اعمال و انجام دقیق نظرات استاد راهنما و مشاور بطوریکه تمام فصلهای پایان نامه مورد تایید قرار بگیرد، تهیه فایل پاورپوینت دفاع، آموزش و رفع ابهامات و سوالات شما و … هست.
در واقع با اولین تماستون با شرکت؛ کار پایان نامه تون رو تمام شده تصور کنید.

نکته مهم دیگر که نشان از تعهد پژوهشگران آکادمی حقوق است اینکه اگر شما دانشجوی عزیز فعلا در مرحله انتخاب موضوع و نگارش پروپوزال هستید و هنوز در مورد کل پایان نامه تان تصمیمی نگرفته اید؛ می توانید فعلا فقط نگارش یک پروپوزال بی نقص و عالی رو از اساتید و پژوهشگران ما بخواهید تمام سعی و تلاش ما این خواهد بود که یک پروپوزال مطلوب با بالاترین سطح استاندارد رو در کوتاهترین زمان ممکن برای شما تدوین کنیم بطوریکه حتی ادامه نگارش پایان نامه برای خودتان هم به راحتی میسر باشد بنابراین بعد از تصویب پروپوزال می توانید در مورد چگونگی ادامه کارتون تصمیم گیری کنید و چنانچه تصمیم بگیرید که خودتان شخصا ادامه کارتان را پیش ببرید؛ ما همچنان در کنار شما خواهیم ماند تا از موفقیت شما اطمینان حاصل کنیم.

آشنایی با اساتید راهنمای رشته های حقوق دانشگاههای شهر تبریز و دیگر شهرهای استان آذربایجان شرقی

همانطور که قبلا هم گفته شد؛ تعدادی از اساتید رشته های حقوق دانشگاههای تبریز، نسبتا سخت گیر هستند و از دانشجو انتظار ارائه کاری قوی و بی نقص دارند. البته بهتر هست که این رویه اساتید رو به فال نیک گرفت چون سخت گیری اساتید در این مرحله در نهایت به نفع خود دانشجو هست. پژوهشگران آکادمی رساله حقوق هم بیشتر مایل هستند تا با اساتید سخت گیر کار کنند چون در این صورت توانایی های خودمان را بهتر ارائه می کنیم. در زیر تعدادی از اساتیدی که شناخت مختصری نسبت به آنها کسب کرده ایم رو معرفی می کنیم:

مثلا دکتر باقری اصل از اساتیدی هستند که گاهی رفتار سخت گیرانه از ایشان مشاهده شده هر چند در خیلی مواقع هم انتظاری استاندارد و طبیعی از دانشجو نشان داده اند.

همچنین آقای دکتر شعاریان و آقای دکتر علوی هم استادی هستند که مایل هستند کارهای خاص توسط دانشجو انجام شود و سعی می کنند دانشجو رو طوری هدایت کنند که کار به نحو احسن به سرانجام برسد.

آقای دکتر رحیمی نژاد هم از اساتید خوبی هستند و کار با این استاد عزیز هم دشوار نیست و انتظارات منطقی دارند همچنین اساتید مثل دکتر سکوتی، دکتر ابراهیم پور (در صورت قبول پایان نامه)، آقای دکتر فخر، دکتر حاجی نوری، آقای دکتر مظهری، استاد قاضی زاده و … هم از این دست اساتید هستند.

دکتر ملکوتی هم از اساتید خوبی هستند که گاها سطح توقعی بالاتر از حد نرمال از دانشجویان دارند که جلب رضایت این عزیزان به راحتی توسط آکادمی رساله حقوق میسر است.

در آخر توصیه می کنیم چنانچه انتخاب استاد راهنما در اختیار خودتان هست، بهتره که خیلی حساسیت به خرج ندین و ترجیحا به توصیه های دیگران توجه نکنید.

بهترین موسسه انجام پایان نامه حقوق در تبریز

ما می دانیم که در خود شهر تبریز و حتی برخی شهرستانهای دیگر استان آذربایجان شرقی هم موسسات علمی و پژوهشی انگشت شماری وجود دارند که دانشجویان عزیز استان را در امر نگارش پایان نامه شان یاری می دهند و عزیزان دانشجو می توانند به این موسسات رجوع کنند اما واقعیت انکار ناپذیر این است که با وجود احترامی که برای این همکاران قائلیم اما سطح علمی بسیاری از این موسسات فقط در حد انجام تحقیق و پژوهشهای کلاسی هست و نمونه کارهای انجام شده اصلا قابل قیاس با موسسات معتبر پایتخت نیست. طبیعی هست که موسسات فعال در تهران هم از لحاظ تعداد کارهای انجام شده و تجارب ارزشمندی که دارند، هم به لحاظ دسترسی به منابع معتبر و به روزتر، هم از نظر شیوه های مدیریت پروژه ها و تحویل به موقع و … قابل قیاس با موسسات شهر تبریز نیستند.

از طرف دیگر؛ مدیریت هزینه ها هم در موسسات تهرانی کارآمدتر است و دانشجویان عزیز تبریز ضمن دریافت کار علمی تر و با کیفیت تر؛ قیمت مناسب تری هم پرداخت می کنند.

بنابراین توصیه ما به تمام عزیزان این است که اگر حساسیت زیادی نسبت به سطح علمی کارتون وجود ندارد، حتما به موسسات محلی خودتون مراجعه کنین و کارتون رو به عزیزان همشهری محول کنید اما اگر به دنبال یک کار حرفه ای و علمی هستید؛ حتی المقدور تدوین و نگارش پایان نامه خودتان را به موسسات معتبر تهرانی محول کنید اما کارهای جانبی دیگر مثل تهیه فایل پاورپوینت، چاپ و صحافی پایان نامه و … که کمتر علمی و تخصصی هستند را از موسسات شهر خودتان بخواهید.

برچسبها:

انجام پایان نامه حقوق در تبریز| انجام پایان نامه حقوق در مراغه| انجام پایان نامه حقوق در میانه|  انجام پایان نامه حقوق در مرند| انجام پایان نامه حقوق در بناب| انجام پایان نامه حقوق در اسکو | انجام پایان نامه حقوق در سراب | انجام پایان نامه حقوق در آذرشهر| انجام پایان نامه حقوق در ملکان| انجام پایان نامه حقوق در شبستر| انجام پایان نامه حقوق در بستان آباد| انجام پایان نامه حقوق در هشترود| انجام پایان نامه حقوق در آذربایجان شرقی

پایان نامه حقوق در تبریز
سوابق مشاوره پایان نامه حقوق در تبریز
و دانشگاههای مراغه، میانه، مرند، اهر، بناب، اسکو، سراب، آذرشهر، ملکان، شبستر و…
در انجام پایان نامه های حقوق جزا و جرم شناسی | حقوق خصوصی | حقوق بین الملل | حقوق تجارت | حقوق عمومی و …
ارشد و دکترا

پایان نامه حقوق در یزد (ارشد و دکترا)
سفارش پایان نامه از یزد، میبد، اردکان، حمیدیا، بافق، مهریز، ابرکوه، اشکذر، تفت، شاهدیه و …
انجام پایان نامه های حقوق جزا و جرم شناسی | حقوق خصوصی | حقوق بین الملل | حقوق تجارت | حقوق عمومی و …
با تضمین حداکثر نمره

پایان نامه حقوق در یزد (ارشد و دکترا)1
سفارش پایان نامه از یزد، میبد، اردکان، حمیدیا، بافق، مهریز، ابرکوه، اشکذر، تفت، شاهدیه و …
انجام پایان نامه های حقوق جزا و جرم شناسی | حقوق خصوصی | حقوق بین الملل | حقوق تجارت | حقوق عمومی و …
با تضمین حداکثر نمره