بهترین موسسه نگارش پروپوزال و پایان نامه حقوق در اصفهان

سفارش پایان نامه از اصفهان، کاشان، خمینی شهر، نجف آباد، شاهین شهر، داران، شهرضا، خوراسگان، تیران، فولادشهر، مبارکه، آران و بیدگل، زرین شهر، گلپایگان، فریدون شهر، چادگان و …

بهترین رساله حقوق را از ما بخواهید و هرگز به چیزی کمتر از آنچه که استحقاقش را دارید؛ قانع نشوید.

نگارش کامل پروپوزال و پایان نامه های رشته حقوق مقطع کارشناسی ارشد و دکترا | گرایشهای حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق خصوصی، حقوق بین الملل، حقوق تجارت، حقوق عمومی، حقوق مالی و اقتصادی، حقوق مالکیت فکری و … برای دانشجویان عزیز استان اصفهان مطابق با سلیقه و سطح انتظارات اساتید محترم این استان

در آکادمی رساله حقوق افتخار این را داریم که بهترین خدمات مشاوره پایان نامه رشته های حقوق را به دانشجویان عزیز دانشگاههای مختلف استان اصفهان ارائه کرده ایم

0910-3434-482

0910-1502239 

info@lawthesis.ir

تهران، خ جمالزاده، پ 4 

پاسخگویی بدون وقفه و تعطیلی

پشتیبانی کامل تا برگزاری جلسه دفاع

 تضمین اخذ حداکثر نمره

.نگارش پروپوزال و پایان نامه رشته حقوق در شهر اصفهان و سایر شهرستانهای استان اصفهان

با اینکه مقر اصلی آکادمی رساله حقوق در پایتخت ایران عزیز واقع شده است اما نام این مرکز امروز برای دانشجویان عزیز اصفهانی، اسمی شناخته شده است. ما پایان نامه های بسیاری را برای دانشگاه های آزاد و دولتی شهر اصفهان و سایر شهرستان‌های این استان از قبیل نطنز، اردستان، خوانسار، نائین، گلپایگان، زرین شهر، شهرضا، شاهین شهر، نجف آباد، خمینی شهر، کاشان انجام داده ایم

با تکمیل فرم زیر؛ در اولین فرصت از طرف شرکت تماسی خواهید داشت تا در خصوص هر مشکلی که دارید با شما مشورت و  تبادل نظر شود

سوابق کاری شرکت برای نگارش پایان نامه های حقوق شهر اصفهان و شهرستانهای دیگر استان اصفهان به شرح زیر است:

  • انجام پایان نامه حقوق جزا و جرم شناسی (مقطع ارشد و دکترا) برای دانشجویان شهر اصفهان

  • انجام پایان نامه حقوق خصوصی با بالاترین سطح کیفیت و تضمین حداکثر نمره در اصفهان

  • انجام پایان نامه حقوق بین الملل و حقوق تجارت بین الملل در اصفهان، نطنز و …

  • انجام پایان نامه حقوق تجارت با تضمین اخذ حداکثر نمره سوابق متعدد برای دانشجویان اصفهانی

  • انجام پروپوزال و پایان نامه رشته حقوق اقتصادی و مالی

  • انجام پایان نامه حقوق ثبت و حقوق عمومی (با ظرفیت محدود ولی کیفیت بی نظیر) 

  • انجام پایان نامه های متعدد رشته حقوق بشر با کیفیت بالا

همچنین برای گرایشهای دیگری از رشته حقوق؛ در سطح دانشگاههای استان اصفهان؛ پایان نامه های متعددی انجام شده است که دانشجویان عزیز با موفقیت کامل دفاع کرده و فارغ التحصیل شده اند.

کیفیت پایان نامه های انجام شده در آکادمی رساله حقوق برای دانشجویان استان اصفهان

با توجه به کارهای متعدد انجام شده برای اصفهانیهای عزیز و تمام شهرهای استان اصفهان، سبک و سلیقه اساتید محترم راهنمای این استان (که عموما هم اساتید سخت گیری هستند) مورد ارزیابی قرار گرفته است و ما در هر پروژه اطلاعاتمان را در زمینه سطح انتظار اساتید این استان، ارتقاء داده ایم طوریکه امروز شیوه کار اغلب اساتید راهنمای دانشگاههای اصفهان و شهرهای استان اصفهان رو می شناسیم و کارهایی رو به دانشجو تحویل می دهیم که خیلی نزدیک به نظر استاد راهنما هست.

سطح توقع اساتید محترم دانشگاههای اصفهان، در حد اساتید دانشگاه تهران هست به همین دلیل دانشجویان رشته حقوق این استان بایستی تلاش کافی داشته باشند تا بتوانند نظر اساتید راهنما را جلب کنند. اما خبر خوبی که وجود دارد این هست که دانشجویان عزیز اصلا نباید نگران رفتار سخت گیرانه بعضی از اساتید راهنما باشند و انجام صفر تا صد پایان نامه خودشان را به ما محول کنند ما انجام کار با کیفیت رو مطابق با انتظارات اساتید محترم راهنما؛ تضمین می کنیم

هزینه نگارش پروپوزال کارشناسی ارشد برای دانشجویان عزیز اصفهانی

هزینه نگارش پروپوزال مقطع کارشناسی ارشد رشته های حقوق بین 370 تا 420 هزار تومان قیمت گذاری شده است که این مبلغ شامل صفر تا صد پروپوزال از انتخاب موضوع تا مرحله تصویب نهایی هست. یعنی در خلال ارائه پروپوزال اگر استاد محترم راهنما اصلاحات و تغییراتی را مطرح کردند؛ بدون هیچ هزینه اضافه ای نظرات ایشان اعمال می شود تا زمانی که کار را تایید کنند.

هزینه انجام پایان نامه حقوق برای دانشجویان اصفهانی چقدر است؟

قیمت مشاوره صفر تا صد پایان نامه رشته های حقوق برای دانشجویان شهر اصفهان و سایر شهرستانهای استان اصفهان، به عوامل متفاوتی بستگی دارد که شاید مهمترین آنها موضوع پایان نامه باشد. در واقع اگر شما برای پایان  نامه تان موضوعی انتخاب کرده باشید؛ اظهار نظر در مورد قیمت پایان نامه منوط به بررسی موضوع شماست اما اگر موضوعی برای پایان نامه انتخاب نشده و انتخاب آنرا به ما محول می کنید؛ ما موضوعاتی رو برای شما تعیین می کنیم که هم جدید و به روز باشد و هم هزینه نگارش پایان نامه تان با بهترین کیفیت ممکن، بین 1800تا 2600 (برای مقطع کارشناسی ارشد) تومن میسر باشد

(توجه مهم: دانشجویان عزیزی که هر دو آیتم فوق را یکجا از آکادمی رساله حقوق بخواهند؛ مشمول 300هزار تومان تخفیف ویژه خواهند شد)

هزینه نگارش پروپوزال مقطع دکترا رشته های حقوق با تخفیف ویژه برای دانشجویان عزیز اصفهانی

نگارش پروپوزال دکترا یک مرحله بسیار مهم و حساس است و اگرچه حجم زیادی ندارد اما بدلیل اینکه کل پایان نامه شما بر اساس مطالب نوشته شده در پروپوزال تدوین خواهد شد؛ از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

هزینه نگارش پروپوزال دکترا در آکادمی رساله حقوق بین 1200 تا 1800 هزار تومان قیمت گذاری می شود که این کار با پشتیبانی کامل و  ضمانت تایید نهایی و تصویب پروپوزال است.
مبلغ مذکور برای تمام گرایشهای رشته حقوق تقریبا یکسان است. دانشجویان عزیزی که موضوع انتخاب کرده اند اظهار نظر دقیق در خصوص قیمت خدمات منوط به بررسی موضوع است.

هزینه نگارش پایان امه دکترا رشته های حقوق با تخفیف ویژه برای دانشجویان عزیز اصفهان

رساله دکترا عالی ترین کار علمی پژوهشی در سطح دانشگاههای کشور است قطعا کار رساله را نمی توان با پایان  نامه کارشناسی ارشد مقایسه کرد چرا که از نظر حساسیت، غنای محتوا و سطح علمی کار باید در حد بسیار بالایی باشد. آکادمی رساله حقوق تجربیات ارزنده ای در خصوص نگارش رساله دکترای حقوق دارد وبا کیفیت ترین کارهای ممکن را ارائه می دهد هزینه نگارش رساله  دکترا برای دانشجویان عزیز اصفلهانی بین 6500 تا 9 میلیون تومان می باشد و می تواند نظر سخت گیر ترین اساتید دانشگاههای اصفهان را به خود جلب نماید.

(توجه مهم: دانشجویان عزیز مقطع دکترا که دو خدمت را یکجا از آکادمی رساله حقوق بخواهند؛ (پروپوزال + رساله) یا (رساله + مقاله)  مشمول 400هزار تومان تخفیف ویژه خواهند شد)

هزینه اصلاح، تکمیل و تقویت پایان نامه های ناقص رشته حقوق

بسیاری از دانشجویان عزیز استان اصفهان ممکن است تمایل داشته باشند یک بخشی از پایان نامه را به آکادمی رساله حقوق محول کنند و یا حتی فقط اصلاحات و تغییراتی که استاد راهنما بر روی کارشان اعمال کرده را از ما بخواهند. برخلاف بسیاری از موسسات؛ در آکادمی رساله حقوق، تکمیل یا اصلاح کارهای ناقص نیز پذیرفته می شود و پایان نامه دانشجو در هر مرحله ای که باشد و یا هر نقصی که داشته باشد توسط اساتید ما مورد بازنگری، اصلاح و تکمیل قرار می گیرد البته ترجیح ما همیشه این است که هر پروژه را از فاز صفر شروع کنیم و از ابتدا با بالاترن سطح کیفیت انجام بدهیم.

برای تعیین هزینه این خدمات ابتدا بایستی بخشهایی که نوشته شده است مطالعه و بررسی شود و ضمنا  کامنتها و اصلاحات احتمالی مد نظر استاد راهنما (در صورتی که اظهار نظر کرده اند) نیز مورد بررسی دقیق قرار بگیرد بعد از بررسی دقیق شرایط فعلی پایان نامه شما؛ اقدامات لازم جهت اصلاح و تکمیل کار، انجام می شود.

بنابراین اگر پایان نامه شما نقص دارد اجازه بدهید اظهار نظر در مورد قیمت پایان نامه؛ به بعد از مطالعه و بررسی دقیق کار موکول شود و مطمئن باشید که تعیین قیمت منطقی و منصفانه خواهد بود.

هزینه استخراج مقاله از رساله حقوق

دانشجویان عزیز اصفهانی که رساله شان را نوشته و تکمیل کرده اند ولی فرصت استخراج مقاله از آن را ندارند؛ می توانند براحتی این خدمات را از آکادمی رساله حقوق بخواهند. این کار بسیار سریع و با قیمت منطقی و متناسبی انجام می پذیرد و اگر برای نگارش مقاله؛ نیاز به استفاده از منابع دیگری هم باشد با رعایت ضوابط این کار؛ از منابع دیگری هم استفاده می شود تا نتیجه کار کاملا استاندارد و مطلوب باشد.

هزینه استخراج مقاله از رساله حقوق (پایان نامه دکترا)  بین 350 تا 800 هزار تومان می باشد. پس از نگارش مقاله اصلاحات و تغییرات احتمالی نیز برعهده این مجتمع است.

یک نکته مهم در خصوص ارزش گذاری سفارشات دانشجویان در آکادمی رساله حقوق:

 چیزی که در این سالهای اخیر با ارائه خدمات به دانشجویان اصفهانی باعث خرسندی و مباهات ما شده این است که میزان رضایت دانشجویان این استان بسیار بالا بوده است و اغلب دانشجویان اصفهان، نطنز، اردستان، خوانسار، نائین، گلپایگان، زرین شهر، شاهین شهر، شهرضا، نجف آباد، خمینی شهر و کاشان معتقد بودند که خدماتی را دریافت کرده اند که بسیار فراتر از وجه پرداختی شان بوده است و این قول و وعده حقیقی ما به دانشجویان عزیز این استان محقق شده است.

ضمنا توجه داشته باشید که شرکت برای پرداخت هزینه پروژه ها هم انعطاف کافی را نشان می دهد و عموما پرداختها با توجه به پیشرفت و تایید کار و بصورت قسطی است.

سوال اغلب دانشجویان حقوق اصفهانی از آکادمی رساله حقوق

باید به اطلاع دانشجویان عزیز اصفهانی و تمام شهرهای استان اصفهان برسانیم که امکان مراجعه حضوری شما عزیزان به محل شرکت در تهران میسر هست و ما از دیدن شما بینهایت خوشحال خواهیم شد.

دانشجویان عزیز اصفهانی در تمام گرایشهای حقوق، می توانند با هماهنگی قبلی به محل شرکت در تهران مراجعه کنند و ما با کمال میل پذیرای شما خوبان خواهیم بود و حتی المقدور در صورت جا داشتن پانسیون شرکت، هماهنگیهای لازم جهت اقامت این دوستان هم فراهم شود.

خیر از نظر ما هیچ ضرورتی ندارد و ارائه خدمات برای تمام دانشجویان رشته های حقوق دانشگاههای مشهد و استان خراسان رضوی چه عزیزانی که حضوری مراجعه می کنند و چه عزیزانی که غیر حضوری سفارش می دهند یکسان بوده و با بالاترین سطح کیفیت انجام می شود بنابراین مراجعه حضوری تاثیری در کیفیت کار شما نخواهد داشت و حضور شما صرفا جهت آشنایی شما با ظرفیتها و پتانسیلهای این مرکز پژوهشی است.

آموزش مراحل مختلف پایان نامه به دانشجویان چگونه خواهد بود؟ این سوال خیلی از دانشجویان عزیز اصفهانی هست که آیا با وجود اینکه فاصله مکانی وجود دارد؛ کیفیت ارائه مطالب به چه صورت خواهد بود. در پاسخ به این ابهام باید به اطلاع دانشجویان عزیز برسونیم همانطور که می دانید برای پایان نامه رشته های نظری از جمله گرایشهای مختلف رشته حقوق؛ هیچ الزامی به تشکیل جلسات حضوری وجود ندارد ما کلیه فایلهایی که نگاشته می شوند رو از طریق روشهای رایج اینترنتی برای دانشجویان عزیز ارسال می کنیم و ایراد و ابهامات احتمالی هم (در صورت وجود) بصورت صحبت مستقیم تلفنی دانشجو با استاد پژوهشگر بطور کامل رفع می شود. جالب است بدانید که اینکار بقدری ساده و روتین انجام میشود که حتی خود دانشجویان تهرانی هم ضرورتی نمی بینند که مراجعه حضوری داشته باشند بنابراین هیچ جای نگرانی از این لحاظ وجود ندارد.

بهتره بگیم پشتیبانی ما از شما عزیزان، با اولین تماس شما شروع میشود و تا جلسه دفاع از پایان نامه تان؛ ادامه خواهد داشت. ما در هر ساعت شبانه روز و هر روز هفته (حتی تعطیلات) پاسخگوی شما هستیم.

پیگیریهای ما شامل انتخاب موضوع مناسب برای شما (تا تایید استاد راهنما)، نگارش پروپوزال (تا مرحله تصویب)، نگارش فصلهای پایان نامه (با شرط تایید استاد راهنما و مشاور)، اعمال و انجام دقیق نظرات استاد راهنما و مشاور بطوریکه تمام فصلهای پایان نامه مورد تایید قرار بگیرد، تهیه فایل پاورپوینت دفاع، آموزش و رفع ابهامات و سوالات شما و … هست.

در واقع با اولین تماستون با شرکت؛ کار پایان نامه تون رو تمام شده تصور کنید.

نکته مهم دیگر اینکه اگر فعلا در مرحله انتخاب موضوع و نگارش پروپوزال هستید و هنوز در مورد کل پایان نامه تان تصمیمی نگرفته اید؛ می توانید فعلا فقط نگارش یک پروپوزال بی نقص و عالی رو از اساتید و پژوهشگران ما بخواهید ما سعی می کنیم یک پروپوزال استاندارد و خوب رو در کوتاهترین زمان ممکن برای شما تدوین کنیم بطوریکه حتی ادامه نگارش پایان نامه برای خودتان هم به راحتی میسر باشد بنابراین بعد از تصویب پروپوزال می توانید در مورد چگونگی ادامه کارتون تصمیم گیری کنید.

آشنایی با اساتید راهنمای رشته های حقوق دانشگاههای شهر اصفهان و شهرستانهای استان اصفهان

همانطور که قبلا هم گفته شد؛ بسیاری از اساتید رشته های حقوق دانشگاههای اصفهان، سخت گیر هستند و از دانشجو انتظار ارائه کاری بسیار قوی و بی نقص دارند. البته بهتر هست که این رویه اساتید رو به فال نیک گرفت چون سخت گیری اساتید در این مرحله در نهایت به نفع خود دانشجوست. پژوهشگران آکادمی رساله حقوق هم بیشتر مایل هست تا با اساتید سخت گیر کار کنند چون در این صورت توانایی های خودمان را بهتر ارائه می کنیم.

مثلا جناب محمد جعفری از اساتیدی هستند که گاهی رفتار سخت گیرانه از ایشان مشاهده شده هر چند در خیلی مواقع هم انتظاری استاندارد و طبیعی از دانشجو نشان داده اند.

همچنین آقای دکتر مسعود حیدری هم استادی هستند که مایل هستند کارهای خاص توسط دانشجو انجام شود و سعی می کنند دانشجو رو طوری هدایت کنند که کار به نحو احسن به سرانجام برسد.

آقای دکتر فرامرز عطریان، آقای دکتر محمدعلی حیدری، دکتر داوود نصیران، دکتر غلامحسین مسعود، دکتر رضا سلطانی، دکتر علی رادان، خانم دکتر لیلا رئیسی، دکتر سید مهدی علامه، خانم دکتر مریم قربانی هم اساتید خوبی هستند و کار با این عزیزان دشوار نیست و انتظارات منطقی دارند.

اساتید دیگری همچون آقای دکتر محمدرضا قنبری، آقای دکتر مجتبی نیک دوستی، آقای احمدرضا رفیعی، آقای دکتر محمدرضا شادمانفر (در صورت قبول پایان نامه)، خانم دکتر لیلا رئیسی، آقای دکتر محمد شریف شاهی ، آقای دکتر محمود مالمیر و … هم از اساتید خوبی هستند که گاها سطح توقعی بالاتر از حد نرمال از دانشجویان دارند که جلب رضایت این عزیزان به راحتی توسط آکادمی رساله حقوق میسر است.

در آخر توصیه می کنیم چنانچه انتخاب استاد راهنما در اختیار خودتان هست، بهتره که خیلی حساسیت به خرج ندین و ترجیحا به توصیه های دیگران توجه نکنید.

بهترین موسسه انجام پایان نامه حقوق در اصفهان

ما می دانیم که در خود شهر اصفهان و حتی برخی شهرستانهای دیگر استان اصفهان هم موسسات علمی و پژوهشی انگشت شماری وجود دارند که دانشجویان عزیز استان را در امر نگارش پایان نامه شان یاری می دهند و عزیزان دانشجو می توانند به این موسسات رجوع کنند اما واقعیت انکار ناپذیر این است که با وجود احترامی که برای این همکاران قائلیم اما سطح علمی بسیاری از این موسسات فقط در حد انجام تحقیق و پژوهشهای کلاسی هست و نمونه کارهای انجام شده اصلا قابل قیاس با موسسات معتبر پایتخت نیست. طبیعی هست که موسسات فعال در تهران هم از لحاظ تعداد کارهای انجام شده و تجارب ارزشمندی که دارند، هم به لحاظ دسترسی به منابع معتبر و به روزتر، هم از نظر شیوه های مدیریت پروژه ها و تحویل به موقع و … قابل قیاس با موسسات شهر اصفهان نیستند.

از طرف دیگر؛ مدیریت هزینه ها هم در موسسات تهرانی کارآمدتر است و دانشجویان عزیز اصفهان ضمن دریافت کار علمی تر و با کیفیت تر؛ قیمت مناسب تری هم پرداخت می کنند.

بنابراین توصیه ما به تمام عزیزان این است که اگر حساسیت زیادی نسبت به سطح علمی کارتون وجود ندارد، حتما به موسسات محلی خودتون مراجعه کنین و کارتون رو به عزیزان همشهری محول کنید اما اگر به دنبال یک کار حرفه ای و علمی هستید؛ حتی المقدور تدوین و نگارش پایان نامه خودتان را به موسسات معتبر تهرانی محول کنید اما کارهای جانبی دیگر مثل تهیه فایل پاورپوینت، چاپ و صحافی پایان نامه و … که کمتر علمی و تخصصی هستند را از موسسات شهر خودتان بخواهید.

برچسبها:

انجام پایان نامه حقوق در اصفهان | انجام پایان نامه حقوق در نطنز | انجام پایان نامه حقوق در اردستان انجام پایان نامه حقوق در خوانسار | انجام پایان نامه حقوق در نائین | انجام پایان نامه حقوق در گلپایگان | انجام پایان نامه حقوق در زرین شهر | انجام پایان نامه حقوق در شاهین شهر | انجام پایان نامه حقوق در شهرضا | انجام پایان نامه حقوق در نجف آباد | انجام پایان نامه حقوق در خمینی شهر | انجام پایان نامه حقوق در کاشان | انجام پایان نامه حقوق در خوراسگان