نگارش پایان نامه حقوق جزا و جرم شناسی2020-04-06T13:56:43+03:30

مشاوره تضمینی صفرتا صد پایان نامه حقوق جزا و جرم شناسی مقطع ارشد و دکترا

مجتمع پژوهشی مشاورین حقوق (دپارتمان تخصصی حقوق جزا) – مرکز تخصصی تحصیلات تکمیلی (خط ۰۹۱۰۳۴۳۴۴۸۲ اکنون پاسخگوی شماست)
ارائه راهکارهای سرنوشت ساز در زمینه آموزش، مشاوره، اصلاح، تحلیل، ارزیابی و نگارش پایان نامه های حقوق جزا

دانشجویان عزیز رشته حقوق جزا و جرم شناسی؛ چنانچه برای انجام پایان نامه تان هنوز برنامه ای ندارین؛ نگران نباشید. چراکه یک تیم حرفه ای متشکل از اساتید برجسته حقوق جزا؛ راه حلهای مطمئنی را برای شما در نظر دارند. اقداماتی که در کمترین زمان شما رو به نتیجه مطلوب و تضمینی میرساند.
اطمینان ما نسبت به کار، به قدری است که تضمین می کنیم موفق به کسب حداکثر نمره پایان نامه خواهید شد.

پاسخگویی بدون وقفه

تضمین اخذ حداکثر نمره

پشتیبانی کامل تا جلسه دفاع


آدرس: تهران خیابان آزادی خیابان جمالزاده جنوبی کوچه دانشور پلاک 4 واحد 3 مجتمع آموزشی پژوهشی مشاورین رساله حقوق دپارتمان تخصصی حقوق جزا و جرم شناسی  [پاسخگویی فوری: 09103434482 – ایمیل: criminal@lawthesis.ir]

با تکمیل فرم زیر؛ در اولین فرصت از طرف شرکت تماسی خواهید داشت تا در خصوص هر مشکلی که دارید با شما مشورت و  تبادل نظر شود

درباره دپارتمان حقوق جزا و جرم شناسی «مجتمع پژوهشی رساله حقوق»

کارگروه تخصصی حقوق جزا و جرم شناسی یکی از واحدهای فعال در مجتمع پژوهشی رساله حقوق است. این کارگروه یکی از با سابقه ترین دپارتمانهای این مجتمع بوده و شامل اساتید برگزیده و پژوهشگران نخبه رشته حقوق جزاست پس در هر شرایطی پشتیبان صفر تا صد شما جهت نگارش پایان نامه تان می باشند

هزینه نگارش پایان نامه حقوق جزا و جرم شناسی

نوشتن پروپوزال یکی از مهمترین مراحل مقدماتی پایان نامه است چرا که اساس و شالوده پایان نامه را تشکیل می دهند. فرم پروپوزال اگرچه حجم زیادی ندارد و نهایتا بین ۱۵ تا ۲۰ صفحه (برای مقطع ارشد) است اما بدلیل اینکه کل پایان نامه شما بر اساس مطالب نوشته شده در پروپوزال تدوین خواهد شد؛ از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

معمولا هزینه ای که بابت نگارش پروپوزال کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی تعیین می گردد بین 320 تا 390 تومن می باشد. این مبلغ شامل پشتیبانی کامل تا تصویب پروپوزال می باشد و انجام تمام تغییرات و اصلاحات احتمالی که اساتید راهنما تعیین می کنند برعهده مجتمع می باشد.

گرایش جزا و جرم شناسی یکی از مهمترین گرایشهای رشته حقوق است که دامنه موضوعات بسیار گسترده ای دارد. اظهار نظر در خصوص هزینه انجام پایان نامه این گرایش بستگی زیادی به موضوع انتخاب شده دارد اما در مجموع اگر بخواهیم کار با کیفقیت عالی و بینقص انجام شود بایستی برای صفر تا صد آن چیزی حدود 1/900/000 تومان الی 2/800/000 تومان در نظر بگیرید. البته ناگفته نماند ممکن است قیمت دقیق پایان نامه شما اندکی کمتر یا بیشتر از این مبالغ شود.

مبلغ ذکر شده برای انجام صفر تا صد پایان نامه حقوق جزا شامل انتخاب موضوع؛ تدوین پروپوزال؛ تنظیم پلان کار؛ نگارش فصلهای پایان نامه؛ اعمال تغییرات و اصلاحات مد نظر اساتید محترم راهنما (تا تایید نهایی)  به همراه آموزش و پشتیبانی کامل تا جلسه دفاع می باشد.

چیزی که بسیار مهم و ارزشمند می باشد این است که نتیجه و خروجی کار بسیار گرانبهاتر از هزینه ای بوده است که دانشجویان عزیز پرداخت می کنند. افتخار ما در طی این سالها همواره این بوده است که اغلب دانشجویانی که از خدمات این بخش استفاده کرده اند معتقدند کار انجام شده ارزشمند تر از هزینه ای بوده که پردداخت کرده اند.

همانطور که می دانید نگارش پروپوزال پایان نامه یک مرحله بسیار مهم و حساس است، اهمیت و حساسیت پروپوزال دکترا به مراتب بیشتر از پپرپوزال مقطع کارشناسی ارشد است در مقطع دکترا ما باید یک محتوا و یک دستاورد جدید وارد علوم حقوق جزا و جرم شناسی کنیم و آثار آن در پروپوزال بایستی مشهود باشد. معمولا هزینه نگارش پروپوزال دکترا بین 900 تا 1800 قیمت گذاری می شود و این تفاوت قیمت به عنوان رساله، نوع کار و … بستگی دارد.

پژوهشگرهای مجتمع پژوهشی رساله حقوق، در نگارش پروپوزال دکترا بسیار دقیق عمل می کنند چراکه هر گزافه گویی یا ادعای نسنجیده، ممکن هست که ادامه کار را با مشکلات و چالشهای بسیار زیادی مواجه کند. ما توصیه می کنیم حتی اگر قصد دارید مراحل پایان نامه تان را خودتان انجام بدهید، بهتر است برای انجام پروپوزال حتما از مشاورین با تجربه ما مشورت بگیرید.

ناگفته پیداست  که نگارش رساله دکترا چیزی بسیار فراتر از جستجوی منبع و گردآوری مطالب و ماده و قوانین تکراری و کلیشه ای است.
نگارش رساله دکترا یک کار پژوهشی کامل به معنای واقعی کلمه است که نیازمند تخصص؛ تعهد و تجربه بسیار بالایی می باشد.
رساله های دکترا عموما در مجتمع پژوهشی رساله حقوق بین 7 تا 9 میلیون تومان قیمت گذاری می شوند و خروجی کار می تواند نظر سخت گیرترین اساتید راهنما و مشاور را جلب کند.

این مبلغ شامل تدوین پلان کار؛ نگارش جامع و کامل فصلهای رساله با اصلاحات یا تغییرات مد نظر اساتید راهنما (تا تایید نهایی) و آموزش و پشتیبانی کامل تا جلسه دفاع می باشد. در ضمن اگر دانشجو پروپوزال یا حتی موضوع هم نداشته باشد؛ پیشنهاد موضوعات ناب و تدوین پروپوزال را نیز ما بدون دریافت هزینه اضافی؛ برعهده می گیریم.

ضمنا ما با توجه به ظرفیتهایی که در اختیار داریم؛ کسب حداکثر نمره را تضمین می کنیم.

بسیاری از دانشجویان عزیز رشته حقوق جزا و جرم شناسی ممکن است تمایل داشته باشند بخش یا کل کار پایان نامه شان را شخصا انجام بدهند اما در ادامه با اصلاحات و تغییراتی از سمت استاد راهنما مواجه می شوند که انجام آنها ممکن است خارج از توان دانشجو باشد. برخلاف بسیاری از موسسات؛ در مجتمع پژوهشی رساله حقوق، تکمیل یا اصلاح کارهای ناقص نیز برعهده گرفته می شود و پایان نامه دانشجو در هر مرحله ای که باشد و یا هر نقصی که داشته باشد توسط اساتید ما مورد بازنگری، اصلاح و تکمیل قرار می گیرد البته ترجیح ما همیشه این بوده که هر پروژه را از فاز صفر شروع کنیم و از ابتدا طبق بالاترین استانداردهای دانشگاههای کشور انجام بدهیم.

تعیین قیمت برای کارهای ناقص شاید غیر ممکن باشد. برای اینکار ابتدا بایستی بخشهایی که نوشته شده است مطالعه و بررسی شود و حتی  کامنتها و اصلاحات احتمالی مد نظر استاد راهنما نیز مورد واکاوی و بررسی دقیق قرار بگیرد بعد از بررسی دقیق شرایط فعلی پایان نامه شما؛ اقدامات لازم جهت اصلاح و تکمیل کار، انجام می شود.
پس نگران نباشید؛ ما کار شما را در هر مرحله و کیفیتی که باشد از شما قبول می کنیم و با بهترین کیفیت تحویل می دهیم فقط اجازه بدهید اظهار نظر در مورد قیمت پایان نامه؛ به بعد از مطالعه و بررسی دقیق کار موکول شود و مطمئن باشید که تعیین قیمت منطقی و منصفانه خواهد بود.

دانشجویانی که رساله شان را نوشته و تکمیل کرده اند ولی فرصت استخراج مقاله از آن را ندارند؛ می توانند براحتی این خدمات را از پژوهشگران دپارتمان حقوق جزا بخواهند. این کار در مجتمع پژوهشی رساله حقوق بسیار سریع و با قیمت منطقی و متناسبی انجام می پذیرد. ما برای این کار ابتدا کل رساله را بدقت مطالعه کرده و سپس اقدام به استخراج مقاله می کنیم چنانچه در فرایند نگارش مقاله ؛ نیاز به استفاده از منابع دیگری هم ضروری تلقی شود با رعایت ضوابط این کار؛ از منابع دیگری هم استفاده می شود تا ماحصل کار کاملا استاندارد و مطلوب باشد.

هزینه استخراج مقاله از رساله حقوق بین 350 تا 800 هزار تومان می باشد. اصلاحات و تغییرات احتمالی نیز برعهده مجتمع است.

بهترین موسسه انجام (تدوین؛ نگارش؛ تکمیل و پشتیبانی) پایان نامه حقوق جزا و جرم شناسی

یک نکته بسیار مهم: در انتخاب موسسه ای که وظیفه نگارش پایان نامه تان را برعهده بگیرد قبل از بررسی قیمت، سوابق کاری و … بهتره بدانید یکی از مهمترین عوامل اخذ تصمیم صحیح و انتخاب یک موسسه مناسب جهت انجام پایان نامه تان، میزان صداقت آن مرکز با شماست. اغلب قریب به اتفاق موسساتی که ادعای انجام پایان نامه های دانشجویی را دارند، صرفا به دنبال سودجویی و کسب درآمد هستند و تعهد و التزام اخلاقی نسبت به وظایفی که بایستی در خصوص کار دانشجو داشته باشند را ندارند. دوستان عزیز؛ تشخیص اینکه چه کسی با شما صادق هست کار دشواری نیست؛ شما با یک تماس تلفنی کوتاه و گفتگوی دوستانه به راحتی میزان دلسوزی و صداقت را در کلام طرف مقابلتان تشخیص دهید.

تخصص، تعهد و تجره در کنار صداقت مهمترین عوامل موفقیت ما در خدمات رسانی به دانشجویان عزیز بوده است.

صداقت؛ اصلی ترین راه موفقیت

موفقیت ما در جلب اعتماد دانشجویان عزیز فقط مرهون راستی و صداقت تمام اعضاء شرکت بوده است، صداقت اگرچه مشتریان انبوهی برای ما به دنبال نداشته؛ اما دوستانی بسیار وفادار و ارزشمند به ارمغان آورده است.

انتخاب موضوع برای پایان نامه رشته حقوق جزا و جرم شناسی (پایان نامه کارشناسی ارشد | رساله دکترا)

انتخاب موضوع یکی از مهمترین و دقیق ترین مراحل مقدماتی برای نگارش پایان نامه رشته حقوق جزا و جرم شناسی می باشد. برای اینکه بتوانید یک موضوع دقیق و مناسب برای پایان نامه انتخاب کنید باید دانش مناسبی را در خصوص موضوعات و سرفصلهای روز و جدید داشته باشید و از طرف دیگر زمان مناسبی را برای بررسی همه جوانب کار؛ در نظر بگیرید.

از شما دعوت می کنیم چنانچه در انتخاب موضوع پایان نامه تان دچار مشکل و تردید هستید؛ از پیشنهادات و ایده های ما بهره مند شوید. سالها تجربه ما در زمینه نگارش پایان نامه رشته حقوق جزا و جرم شناسی؛ می تواند کمک شایان و قابل توجهی به شما بکند و مطمئن باشید موفقیت بدون استفاده از تجربه مشاورین معتبر دست یافتنی نیست

آموزش و پشتیبانی پایان نامه های انجام شده (پایان نامه کارشناسی ارشد | رساله دکترا)

پشتیبانی ما از دانشجویان عزیز، با اولین تماس شما شروع شده و تا جلسه دفاع؛ ادامه خواهد داشت. در هر ساعت شبانه روز و هر روز هفته (حتی تعطیلات) پاسخگوی شما هستیم.
اقدامات بدون وقفه این مرکز شامل انتخاب موضوع مناسب برای شما (تا تایید استاد راهنما)، نگارش پروپوزال (تا مرحله تصویب)، نگارش فصلهای پایان نامه (با شرط تایید استاد راهنما و مشاور)، اعمال و انجام دقیق نظرات استاد راهنما و مشاور بطوریکه تمام فصلهای پایان نامه مورد تایید قرار بگیرد، تهیه فایل پاورپوینت دفاع، آموزش و رفع ابهامات و سوالات شما و … هست.

در واقع با اولین تماستون با شرکت؛ خودتان را از دغدغه هایی که داشتید؛ فارغ کنید

همچنین یکی از جذابیتهای مجتمع «مشاورین رساله حقوق» برای دانشجویان عزیز؛ تاکیدات آموزشی این مجموعه است چرا که ما سعی می کنیم خود دانشجو هم مرحله به مرحله با پیشرفت کار؛ پیشرفت کند که البته این مساله؛ اشتیاق و تلاش نسبی دانشجو را هم می طلبد. انتقال اطلاعات و تبادل نظر با دانشجویان بطرز باورنکردنی موثر است و نتیجه اش آگاهی و پیشرفت هرچه بهتر دانشجو در مورد کار پایان نامه اش می شود. همین پیشرفت باعث تسلط کامل شما بر پایان نامه و در نهایت درخشش بی نظیر شمادر جلسه دفاع خواهد بود.

فرم درخواست مشاوره

استخراج مقاله از رساله حقوق جزا و جرم شناسی

استخراج مقاله از پایان نامه؛ یکی از خدمات ویژه مجتمع پژوهشی رساله حقوق است. این کار نیاز به حوصله و تخصص مناسبی دارد و پژوهشگری که این امر مهم را برعهده می گیرد بایستی با ضوابط استخراج مقاله از پایان نامه آشنایی کامل داشته باشد.
اگر پایان نامه شما توسط مرکز ما تهیه شده باشد، قطعا حائز شرایطی هست که بتوانید از محتوای پایان نامه تان یک یا دو مقاله استخراج کنید و در ژورنالهای معتبر به چاپ برسانید؛ اما اگر پایان نامه را خودتان انجام داده اید یا اینکه در موسسات دیگر انجام شده است؛ باید از لحاظ علمی و فنی مورد بررسی قرار بگیرد اگر بار علمی مناسبی داشته باشد؛ در زمینه تهیه مقاله می توانیم در خدمت شما باشیم.


نظرات تعدادی از دانشجویانی که از خدمات این دپارتمان در ترم گذشته استفاده کرده اند:

0جلد
تعداد پایان نامه های رشته حقوق جزا و جرم شناسی در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا که در این مرکز با موفقیت کامل به مرحله دفاع رسیده اند

تقریبا از انجام رساله ام نا امید شده بودم که با مجتمع پژوهشی رساله حقوق آشنا شدم. از اینکه دلسوزانه همراه من بودید بینهایت سپاسگزارم و برای شما آرزوی توفیق دارم

دکتر رضا افلاکی , دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات تهران

از اینکه تونستین تحسین استاد راهنمای سخت گیر من رو برانگیزید باعث خوشحالی من شد. کار شما خیلی خوب هست ممنون از شما

ارسلان اجمالی, دانشگاه آزاد واحد تهران شمال

بهتون تبریک میگم…

مژگان افروخته, دانشگاه آزاد واحد رودهن

کار بی نقص و عالی بود. سپاسگزارم

محمدحسن اجمالی زاده, دانشگاه علامه تهران

کار بیشتر از آنجه که فکر می کردم طول کشید ولی ممنون از همکاری خوب شما

سمانه بیگدلی, دانشگاه زنجان

از اینکه در تمام این مدت مکررا مزاحمتون شدم منو ببخشید و ممنون از پاسخگویی صبورانه شما. آرزوی موفقیت بیشتری براتون دارم

الهام اسکندری , دانشگاه آزاد رودهن

کار من خیلی طول کشید ولی کیفیتش خوب بود. دفاع کردم ممنون

حمیدرضا انصارزاده, دانشگاه آزاد واحد تهران شمال

خواستم اطلاع بدم پروپوزال من تصویب شد لطفا نگارش پایان نامه ام رو شروع کنین

سکینه مظفرزاده, دانشگاه آزاد اردبیل

از آقای دکتر فرجی بینهایت سپاسگزارم کارشون خوب و مورد پسند استاد راهنمام بود

المیرا کاشانی, دانشگاه آزاد قزوین

کار رساله من غلط تایپی کم نداشت ولی در کل کیفیتش خوب و قابل قبول بود ازتون ممنونم ولی سعی کنین خطاهای تایپی رو به حداقل برسونید

دکتر کامران زاده, دانشگاه آزاد تهران جنوب

استاد راهنمای من خیلی سخت گیره و خودم هم فرصت انجام پایان نامه ام رو ندارم لطفا برای همکاری با من تماس بگیرید

دکتر اسماعیل عبداللهی زاده, دانشگاه آزاد شیراز

بابت مدیریت خوب مجموعه و تعهد و پاسخگوییتان تشکر می کنم انشاءالله بعد از تصویب پروپوزال برای ادامه کار هم مزاحمتان می شوم

سید اسماعیل میراب زاده, دانشگاه آزاد خوی

کی م یتونم از پایان نامه ام دفاع کنم. فرصت زیادی ندارم

ساناز فرج الهی, دانشگاه آزاد تهران مرکز

کیفیت مطلوب کارهای مجموعه شما؛ نشان از مدیریتی صحیح و کارامد هست. ممنون از شما ضمنا بدلیل بیماری استاد راهنمام دفاع من یک ماه عقب افتاد

محمدحسین سیدجمالی, دانشگاه آزاد واحد بابل

از اینکه طبق برنامه زمانبندی کارم رو جلو بردین از شما ممنونم

شیما عادلی, دانشگاه آزاد اصفهان

پایان نامه ام خوب کار شده بود لطفا سریعتر برای مقاله  اقدام کنید

دکتر داریوش سماواتی, دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات

قیمت کارتون نسبت به جاهایی که دوستانم کار کرده بودن مناسب بود امیدوارم کیفیت کارتون هم مطلوب باشه

سیدرضا اسکندری اهر, دانشگاه آزاد بناب

کارم رو زودتر از آنچه که استاد پژوهشگر وعده داده بود تحویل دادین ممنون البته کمی غطا هم داشت که قابل چشم پوشی بود

محمد شاه علی, دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز

به نظرم قیمتتون کمی بالا بود ولی کیفیت کارتون خیلی خوب

صفورا نجف زاده مقدم, پیام نور تهران

من با موفقیت دفاع کردم ممنون از همکاری شما. حتما دوستان دیگه رو بهتون معرفی میکنم

امیر ن.ز, دانشگاه علامه

حجم کاری که به من تحویل دادین به نسبت کم بود و مجبور شدم یه بخشهایی رو خودم بهش اضافه کنم ولی در مجموع کار خوب بود. برای کار کارشناسی ارشدم که دکتر ماکویی انجام داده بود رضایت بیشتری داشتم

جبار پاپر, دانشگاه آزاد

خواستم بدونم شما کار مقاله رو به تنهایی انجام می دین؟ و آیا ضمانت چاپ هم داره یا نه؟ برای مجلات مورد تایید وزارتین می خوام

سیما حسن پور, دانشگاه پیام نور آبادان

فقط خواستم تشکر کنم ازتون

بازم ممنون

ناشناس, دانشگاه مازندران

یگی از دوستام آدرس شرکت شما ره به من داده لطفا با من تماس بگیرین. دانشجوی حقوق جزا هستم

علی رام شیرانی, آزاد بیرجند

من سه ماه بیشتر زمان ندارم؛ کارم قابل انجام هست؟

چهار سال پیش کار مقطع کارشناسی ارشدم رو شما انجام داده بودین

سمیه محبوبی, آزاد رشت

از برخورد بسیار خوب کارشناسانتون خیلی ممنونم واقعا خوش اخلاق هستن مخصوصا خانم جعفری و آقای زابلی

محمدعلی اساسی, دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات تهران

من قیمتهاتون رو با جاهای دیگه مقایسه کردم در یک سطح بود اما تعریف کیفیت کار شما رو خیلی شنیدم

محمد سلیمانی, دانشگاه آزاد واحد تهران شمال

کاش زودتر با مجموعه شما آشنا می شدم…

مبین مرگانی, دانشگاه آزاد واحد رودهن

لطفا فهرست منابع پایان نامه من رو هم ارسال کنین تا بتونم مطالعه کنم ممنون

معصومه حنفی, دانشگاه علامه تهران

خواشتم بگم پروپوزال من تصویب شد لطفا ادامه کار رو انجام بدین

تراب محمدی, دانشگاه آزاد آستارا

کار من رو دکتر زنجانی انجام داده بود بغیر از یگی دو مرحله تاخیر در تحویل کارها ولی انصافا کارشون خوب بود. خودشون کدوم دانشگاه درس خوندن؟

سید حسن غلامی, آزاد لاهیجان

کار من تطبیقی بود چیزی ایده آلی که می خواستم در نیومد ولی نسبت به دوستام خیلی بهتر شده بود

ابوالفضل جباری, دانشگاه آزاد تبریز

یکی از دوسنانم شماره شما رو به من داده خواستم بدونم شما کارهای ناقص رو هم تکمیل می کنین؟

مهتاب آبادیان, دانشگاه آزاد مهاباد

آقا زمان دفاع من یکم عقب افتاد خواستم اطلاع بدم که دیگه خیلی هم عجله ندارم. ممنون از همکاری شما

اصغر جوانی, دانشگاه تبریز

لطفا نسخه کامل پایان نامه رو برام ایمیل کنین؛ از تلگرام دریافت نکردم

شراره وهابزادگان, دانشگاه آزاد تهران جنوب

نسبت به کیفیت کار؛ قیمتتون مناسب هست. فقط کاش صحافی رو هم خودتون انجام می دادین

علی زینلی, دانشگاه آزاد اراک

براتون آرزوی موفقیت بیشتری دارم

گیتا نوری, آزاد واحد علوم تحقیات

قیمت کارتون مناسب و عالی بودددد ممنون

رضا شکوری, دانشگاه سراسری یزد

از فصل سوم پایان نامه خیلی راضی بودم ممنون

زینب فرجی زاده, دانشگاه آزاد بومهن

برای من فقط پروپوزال انجام دادین که از کار راضی بودم. مرسی

کامبیر محمودزاده, دانشگاه فردوسی مشهد

کارتون خوبه

علیرضا میردامادی, دانشگاه اهواز

حتما برای تشکر حضوری مزاحم می شم

رضا نظام دوست, دانشگاه علوم تحقیقات تهران

به بسیاری از سوالات شما عزیزان؛ در این قسمت پاسخ داده شده است:

نحوه پرداخت هزینه پروژه ها چگونه است؟2020-04-03T02:30:48+03:30

بعد از اینکه قیمت انجام پایان نامه دانشجو تعیین گردید، یک بخشی از مبلغ را باید بعنوان پیش پرداخت واریز کنید که توافقی هست و می تواند درصدی از مبلغ کل باشد. در ادامه اگر کار شما طی چند مرحله قابل تحویل باشد (مثل پایان نامه ها و …) پرداختهای بعدی تان با توجه به پیشرفت کار خواهد بود.

ما سعی کرده ایم شرایط مالی دانشجویان عزیز را در نظر بگیریم و در مورد شرایط پرداخت هزینه ها؛ انعطاف لازم را داشته باشیم. از طرف دیگر، تمام تلاش ما در سالها فعالیت مان همیشه این بوده که ارزش خدماتی که به دانشجو ارائه می کنیم فراتر از هزینه ای باشد که دانشجو پرداخت می کند.

چه موضوعاتی را برای پایان نامه حقوق (ارشد یا دکترا) پیشنهاد می کنید؟2020-04-03T02:27:19+03:30

انتخاب موضوع برای پایان نامه های حقوق یکی از مهمترین و حساسترین مراحل مقدماتی کار هست که باید با دقت و وسواس زیادی انجام شود. در مجتمع پژوهشی رساله حقوق؛ ابتدا علائق و توانایی های خود دانشجو ملاک قرار می گیرد و بعد اولویتهای استاد راهنما. با در نظر گرفتن این دو عامل، مقالات جدید و به روز چاپ شده در سطح جهانی را مورد واکاوی قرار می دهیم تا بتوانیم موضوعات روز و جدیدی رو پیدا کنیم. بررسی مقالات حدودا سه روز (تا یک هفته) طول می کشد و در نهایت سه موضوع مناسب به دانشجو پیشنهاد می شود که با مشورت استاد راهنما؛ یکی را انتخاب کند.


برای راهنمایی بیشتر؛ کارشناس شیفت مجتمع؛ با شماره موبایل 09103434482 هم اکنون مشتاقانه پاسخگوی شماست.

 

برچسبها: سوالات رایج در خصوص پیشنهاد موضوع برای رساله حقوق؛ سوالات رایج در مورد پیشنهاد موضوع برای پایان نامه حقوق

اگر موضوع پیشنهادی شما، مورد تایید استاد راهنما قرار نگرفت تکلیف چیست؟2020-04-03T02:22:15+03:30

در مرحله پیشنهاد موضوع پایان نامه (مثل سایر مراحل انجام کار)، ما متعهد هستیم که تا تایید نهایی استاد راهنما از شما حمایت کنیم. یعنی اگر موضوعاتی که برای شما تهیه شده به هر دلیلی مورد تایید استاد راهنما واقع نشد (البته بدلیل اینکه ما روی انتخاب موضوع حساسیت زیادی داریم؛ معمولا در همان مرحله اول موضوعات تایید می شوند)؛ پیشنهاد موضوع تا پذیرش نهایی توسط استاد راهنما ادامه خواهد داشت.

پیشنهاد موضوع پایان نامه یکی از حساسترین و مهمترین مراحل مقدماتی کار هست که حتما توصیه می کنیم صفحه مربوط به «پیشنهاد موضوع برای پایان نامه» رو مطالعه کنین تا اطلاعات مناسبی رو در این رابطه بدست بیارید.


برای راهنمایی بیشتر؛ کارشناس شیفت مجتمع؛ با شماره موبایل 09103434482 هم اکنون مشتاقانه پاسخگوی شماست.

 

پشتیبانی شما از دانشجویان؛ تا چه مرحله ای می باشد؟2020-04-03T02:17:11+03:30

پشتیبانی مجتمع مشاورین رساله حقوق ایران از دانشجویانی که کارشان را به این مرکز محول کرده اند بصورت کامل و تمام وقت تا جلسه دفاع از رساله می باشد. با شروع کار شما؛ پشتیبانی مجتمع آغاز می شود و تا دفاع موفقیت آمیز از پایان نامه ادامه می یابد.


برای راهنمایی بیشتر؛ کارشناس شیفت مجتمع؛ با شماره موبایل 09103434482 هم اکنون مشتاقانه پاسخگوی شماست.

 

برچسبها: پشتیبانی از پایان نامه دانشجویان رشته حقوق، حمایت از پایان نامه دانشجویان رشته حقوق

چطور می توانم کارم را پیگیری کنم؟2020-04-03T02:13:06+03:30

از زمانی که پایان  نامه تان را به مجتمع مشاورین رساله حقوق محول می کنید، تمام تلاش ما این خواهد بود که به بهترین کیفیت کار را پیش ببریم. شما عزیزان هم در هر ساعت شبانه روز و هر روز هفته می توانید از طریق راههای ارتباطی با شرکت، پیگیر کارتان باشید و ما مشتاقانه پاسخگوی شما خواهیم بود.

برای پیگیری کار؛ اولویت اول ما، ارسال پیام از طریق تلگرام است چون بلافاصله می توانیم پاسخ دهیم. اما چنانچه دسترسی به تلگرام یا واتس آپ ندارید؛ از طریق تماس تلفنی یا ارسال ایمیل یا حتی مراجعه حضوری هم می توانید پیگیر باشید.

البته پیگیری ها صرفا جهت آسودگی خیال شماست وگرنه تمام کارها چنان طبق برنامه پیش خواهد رفت که اساسا نیازی به پیگیری نیست.


برای راهنمایی بیشتر؛ کارشناس شیفت مجتمع؛ با شماره موبایل 09103434482 هم اکنون مشتاقانه پاسخگوی شماست.

برچسب: پیگیری نگارش پایان نامه حقوق از مجتمع مشاورین رساله حقوق ایران

نمی خواهم استادم متوجه شود که کارم رو داده ام بیرون؛ امکانش هست؟2020-04-03T02:02:59+03:30

اگر از ابتدای کار تا پایان مسیر همراه ما باشید و قدم به قدم مراحل پایان نامه تان را با ما پیش ببرید، قطعا مشکلی متوجه شما نخواهد شد چون اولا با ارائه آموزشهای حین انجام کار؛ سطح علمی شما را به اندازه سطح علمی و فنی پایان نامه تان ارتقاء می دهیم، با تعامل و توضیحات کامل و کافی؛ مو به مو با پیشرفت کار شما هم پیشرفت میکنید بطوریکه چنان به موضوع و پروژه مسلط خواهید شد که دیگر اینکه چه کسی پایان نامه را نوشته اصلا اهمیتی نداشته باشد چراکه در پایان کار دیگر خودتان براحتی می توانید پایان نامه مشابهی رو بنویسید.


برای راهنمایی بیشتر؛ کارشناس شیفت مجتمع؛ با شماره موبایل 09103434482 هم اکنون مشتاقانه پاسخگوی شماست.

 

برچسبها: کیفیت عالی پایان نامه حقوق؛ آموزش نگارش پایان نامه حقوق؛ توضیحات لازم جهت نگارش پایان نامه حقوق

اگر استاد راهنما نسبت به پایان نامه ایراداتی را مطرح کنند، شما اصلاحات را انجام می دهید؟2020-04-03T01:57:31+03:30

اساسا وظیفه ذاتی اساتید محترم راهنما، ایراد گرفتن از کار هست و حتی اگر بهترین پایان نامه حقوق را ارائه کنید، دور از انتظار نیست که ایراداتی را نسبت به کار مطرح کنند. پس ما تمام نظرات استاد راهنما را مو به مو در پایان نامه تان اعمال می کنیم تا جاییکه کار نهایی مورد تایید قطعی و کامل استاد راهنمای محترم قرار بگیرد و با رضایت کامل به شما اجازه دفاع بدهند.


برای راهنمایی بیشتر؛ کارشناس شیفت مجتمع؛ با شماره موبایل 09103434482 هم اکنون مشتاقانه پاسخگوی شماست.

 

برچسبها: اصلاحات  پایان نامه حقوق برعهده کیست؛ چگونگی اصلاح پایان نامه حقوق؛ انجام نظرات استاد راهنما برای پایان نامه حقوق

استاد راهنمای من بسیار آدم کم سوادی هست؛ چاره من چیست؟2020-04-03T01:52:38+03:30

متاسفانه کار با اساتید کم تجربه و کم سواد بسیار بسیار سخت هست. یک توصیه مهم ما این هست که در صورت امکان استاد راهنمایتان را عوض کنید اما اگر اجازه این کار را نداشتید و چاره ای وجود نداشت، مجبوریم از پلانی برای مواجهه با اساتید کم سواد تدارک دیده ایم استفاده کنیم و ضمنا به نوعی با این اساتید مدارا کنیم تا مشکلی پیش نیاید.


برای راهنمایی بیشتر؛ کارشناس شیفت مجتمع؛ با شماره موبایل 09103434482 هم اکنون مشتاقانه پاسخگوی شماست.

 

برچسبها: اساتید بی سواد حقوق؛ نگارش پایان نامه برای اساتید بی سواد و ضعیف حقوق؛ کار با اساتید کم سواد حقوق

من پایان نامه ام را به موسسه دیگری واگذار کردم ولی کیفیت مطلوب ندارد چه کنم؟2020-04-03T01:48:53+03:30

دوستان عزیز یکی از توصیه های مهم ما به همه دانشجویان عزیز رشته حقوق این هست که یا شخصا خودتان کار پایان نامه تان رو انجام دهید و یا اینکه به موسسات معتبر محول کنید. اما اگر فریب موسسات سودجو را خوردید؛ هیچ ایرادی ندارد و هنوز هم دیر نیست. ما کار شما رو در هر مرحله و کیفیتی که باشد قبول می کنیم و با بهترین کیفیت تحویل می دهیم.


برای راهنمایی بیشتر؛ کارشناس شیفت مجتمع؛ با شماره موبایل 09103434482 هم اکنون مشتاقانه پاسخگوی شماست.

 

برچسبها: تکمیل پایان نامه های ناقص حقوق؛ اصلاح پایان نامه هایی که کیفیت مطلوب و مناسب ندارد

من فقط یک قسمتی از پایان نامه ام را از شما می خواهم؛ امکانش وجود دارد؟2020-04-03T01:45:10+03:30

بله اگر اطمینان داشته باشیم که سایر بخشهای پایان نامه که خودتان نوشته اید دارای کیفیت مطلوبی می باشد، بخشهای ناقص رو ما برعهده می گیریم.


برای راهنمایی بیشتر؛ کارشناس شیفت مجتمع؛ با شماره موبایل 09103434482 هم اکنون مشتاقانه پاسخگوی شماست.

 

برچسبها: تکمیل پایان نامه های ناقص حقوق؛ اصلاح پایان نامه های ناقص حقوق؛ نوشتن بخشی از پایان نامه حقوق

من یک پایان نامه یونیک؛ تک و خیلی خیلی خاص می خواهم، امکانش هست؟2020-04-03T01:39:04+03:30

اصولا ما از دانشجویانی که مایلند یک پایان نامه تک و بسیار خاص انجام بدهند، حمایت می کنیم اما باید خودشان هم ظرفیت و آمادگی لازم برای این کار را داشته باشند و در واقع حائز شرایط خاص آن باشند.

اولا پروژه های خاص و ویژه، به نسبت به زمان بیشتری نیاز دارند بنابراین دانشجو بایستی زمان کافی در اختیار داشته باشد.
ثانیا انجام یک کار بسیار خاص و منحصر به فرد، مستلزم استفاده از اساتید بسیار خبره و با تجربه هست و این مساله هزینه متوسط پروژه را افزایش می دهد.
ثالثا دفاع از پروژه های خاص، دشواریهای خاص خودش را دارد و دانشجو باید در حد و اندازه کار ظاهر شود و آمادگیهای لازم برای ارائه و دفاع یک کار خاص و قوی را داشته باشد که این مساله مستلزم مطالعه بیشتر دانشجو است

با تمام این تفاسیر، اگر با در نظر گرفتن این شرایط مایل به انجام یک پایان نامه خاص هستید، ما با کمال میل همراه شما هستیم.


برای راهنمایی بیشتر؛ کارشناس شیفت مجتمع؛ با شماره موبایل 09103434482 هم اکنون مشتاقانه پاسخگوی شماست.

 

برچسبها: انجام پایان نامه حقوق با کیفیت خاص و تکرار نشدنی؛ نگارش یک پایان نامه حرفه ای و خاص برای رشته حقوق

من مشکل مالی دارم؛ در انجام پایان نامه ام چطور می توانید به من کمک کنید؟2020-04-03T01:32:32+03:30

برای شما عزیزی که مشکل مالی دارید، چند راه حل وجود دارد:

1- راه اول اینکه ما راهنمایی تان می کنیم تا بخشهای ساده پایان نامه تان را خودتان انجام دهید  تا در هزینه هایتان صرفه جویی شود.

2- ما شرایط پرداخت را برایتان تسهیل می کنیم تا در مدت بلندتری پرداخت کنید و هزینه هایتان را مدیریت کنید.

3- معمولا اساتید با تجربه و متخصص بدلیل زحمات و مرارتهایی که در کارشان کشیده اند انعطاف کمتری در تعیین دستمزدشان دارند ولی اساتید جوانتر آمادگی بیشتری رو دارند که قیمت مناسب تری را برای کار شما در نظر بگیرند و ما سعی خواهیم کرد بهترین گزینه رو برای شما انتخاب کنیم.

4- در تعیین قیمت؛ ما هم بیشتر ملاحظه شما را می کنیم و در حد توان قیمت مناسب تری را برایتان در نظر می گیریم


برای راهنمایی بیشتر؛ کارشناس شیفت مجتمع؛ با شماره موبایل 09103434482 هم اکنون مشتاقانه پاسخگوی شماست.

برچسبها: انجام پایان نامه حقوق با قیمت ارزان، پایان  نامه حقوق برای دانشجویانی که مشکل مالی دارند؛ انجام پایان نامه حقوق رایگان

نوشتن پایان نامه حقوق چقدر طول می کشد؟2020-04-03T01:27:11+03:30

اگر کار شما در فاز صفر باشد از نظر زمان بندی به سه شکل قابل بررسی، برنامه ریزی و اجرا هست:

1-اگر بخواهید خودتان در جریان ریز کارها باشید و کار را ضمن مطالعه مرحله به مرحله به تایید اساتید راهنما برسانید و ضمن تحویل کارها، آموزشهای لازم را دیده و مراحل مختلف را فرا بگیرید، حدودا 4 تا 6 ماه برای انجام پایان نامه های ارشد؛ و حدود 6 ماه تا یکسال برای انجام پایان نامه های دکترا زمان در نظر می گیریم.
2-اگر از نظر زمانی محدودیت دارید و مایل هستید کارتان سریعتر انجام شود و نیاز کمتری به آموزش دارید، می توانیم 3 ماهه یا زودتر کار را تحویل بدهیم.
3-اگر زمان را از دست داده اید و فرصت کمی دارید و می خواهید بصورت فورس ماژور کارتان را انجام دهید، با توجه به ظرفیتهای بالای مجتمع مشاورین رساله حقوق؛ می توانیم کار رو با حفظ کیفیت؛ حتی سریعتر از حالت طبیعی تحویل بدیم.


برای راهنمایی بیشتر؛ کارشناس شیفت مجتمع؛ با شماره موبایل 09103434482 هم اکنون مشتاقانه پاسخگوی شماست.

 

برچسبها: تحویل فوری پایان نامه حقوق؛ نوشتن فوری پایان نامه و رساله حقوق

آیا کارهای ضعیف یا ناقص را تکمیل می کنید؟2020-04-03T01:21:58+03:30

بله کار شما در هر مرحله ای که باشد و هر نقصی که داشته باشد توسط اساتید ما مورد بازنگری، اصلاح و تکمیل قرار می گیره. البته ترجیح ما همیشه این هست که هر پروژه را از فاز صفر شروع کنید و از ابتدا طبق بالاترین استانداردهای دانشگاههای کشور انجام بدیم.


 

برای راهنمایی بیشتر؛ کارشناس شیفت مجتمع؛ با شماره موبایل 09103434482 هم اکنون مشتاقانه پاسخگوی شماست.

 

برچسبها: تکمیل پایان نامه ناقص حقوق؛ اصلاح پایان نامه ضعیف حقوق؛ استاندارد سازی پایان نامه حقوق

من پایان نامه ام را کامل انجام داده ام، اما استاد راهنما اصلاحاتی را مطرح کرده اند شما انجام می دهید؟2020-04-03T01:18:49+03:30

بله ابتدا باید کار پایان نامه شما مورد بررسی قرار بگیرد و کامنتها و اصلاحات مد نظر استاد راهنما هم مورد واکاوی و بررسی دقیق قرار گیرد. بعد از بررسی دقیق شرایط فعلی پایان نامه شما؛ اقدامات لازم جهت اصلاح و تامین نظرات استاد راهنما انجام میشود و هیچ جای نگرانی وجود ندارد.


برای راهنمایی بیشتر؛ کارشناس شیفت مجتمع؛ با شماره موبایل 09103434482 هم اکنون مشتاقانه پاسخگوی شماست.

 

برچسبها: اصلاح پایان نامه حقوق، تکمیل پایان نامه حقوق، تغییر پایان نامه حقوق

آیا برای دانشجویانی که توان اقتصادی پایینی دارند؛ خدماتی با قیمت مناسب تر هم ارائه می دهید؟2020-04-03T01:15:12+03:30

بله ما به دلیل سابقه بلند مدتی که در نگارش پایان نامه های رشته حقوق داریم، پلان های متفاوتی را برای هر سطح بودجه ای تعیین می کنیم. البته اولویت ما این هست که از پژوهشگرهای طراز اول استفاده کنیم ولی اگر یک دانشجویی مشکل مالی داشته باشد می توانیم از پژوهشگران جوان (ولی با انگیزه و متعهد) برای انجام پایان نامه استفاده کنیم که به نسبت دستمزد مناسبتری رو مطالبه می کنند.

البته کیفیت این پژوهشگران هم به شدت زیر ذره بین است بطوریکه دانشجو هیچ لطمه ای نبیند و پایان نامه در حد استاندارد دانشگاههای کشور باشد


برای راهنمایی بیشتر؛ کارشناس شیفت مجتمع؛ با شماره موبایل 09103434482 هم اکنون مشتاقانه پاسخگوی شماست.

برچسبها: قیمت ارزان برای نوشتن پایان نامه حقوق، انجام پایان نامه حقوق با قیمت ارزان، انجام پایان نامه حقوق با قیمت مناسب

من کارم را خیلی زود می خواهم؛ آیا در مجتمع مشاورین حقوق امکانش هست؟2020-04-03T01:08:14+03:30

بله قطعا. البته ابتدا باید کار توسط اساتید مجموعه بررسی شود اگر از نظر فنی مشکلی خاصی نداشته باشد؛ با ظرفیتهایی که در اختیار داریم پروژه شما را با حفظ کیفیت، با سرعتی بهتان تحویل می دهیم که خارج از تصور شماست 🙂


برای راهنمایی بیشتر؛ کارشناس شیفت مجتمع؛ با شماره موبایل 09103434482 هم اکنون مشتاقانه پاسخگوی شماست.

 

برجسبها: نگارش فوری پایان نامه حقوق، نگارش فوری پروپوزال حقوق، انجام فوری پروپوزال و پایان نامه حقوق

آیا در مجتمع مشاورین رساله حقوق؛ کار دکترا هم انجام می شود؟!2020-04-03T01:01:21+03:30

بله ما پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد و دکترا را با بالاترین سطح کیفیت انجام می دهیم و تا جلسه دفاع پشتیبان شما عزیزان هستیم.


برای راهنمایی بیشتر؛ کارشناس شیفت مجتمع؛ با شماره موبایل 09103434482 هم اکنون مشتاقانه پاسخگوی شماست.

 

برچسبها: نگارش پایان نامه حقوق در مقطع دکترا؛ پشتیبانی برای پایان نامه دکترای حقوق؛ آموزش پایان نامه حقوق دکترا

من یک پایان نامه معمولی و ساده می خواهم و حساسیتی روی کیفیت ندارم!2020-04-03T00:57:14+03:30

ببینید ممکن است شما با استاد راهنماتون روابط دوستانه و صمیمی داشته باشید و استاد راهنمای محترم؛ قصد ندارد سخت گیری خاصی در کار شما داشته باشد، ولی ما پیشنهاد می کنیم که باز هم کارتان راجدی بگیرید. چون اولا شما بایستی در حضور دو استاد دیگر که نقش داور را دارند، از پایان نامه دفاع کنید ثانیا پایان نامه شما ماحصل تلاش شما در مقطع کارشناسی ارشد (یا دکترا) هست و با انجام یک کار قوی و مناسب، می توانید از آن بعنوان یک رزومه قوی استفاده کنید. ثالثا معمولا اساتیدی که در ظاهر با دانشجویان روابط دوستانه ای دارند، در عمل سطح انتظاری مشابه یک استاد سخت گیر دارند چون کاری که شما ارائه می کنید در کارنامه آنها هم ثبت می شود و در باطن اصلا مایل نیستند از یک کار ضعیف حمایت کنند.


برای راهنمایی بیشتر؛ کارشناس شیفت مجتمع؛ با شماره موبایل 09103434482 هم اکنون مشتاقانه پاسخگوی شماست.

 

برچسبها: کیفیت پایین پایان نامه حقوق، اهمیت کیفیت در پایان نامه های حقوق؛ استاد سخت گیر حقوق

آیا از پایان نامه ام؛ مقاله هم استخراج می شود؟2020-04-03T00:48:14+03:30

اگر پایان نامه شما توسط «مجتمع مشاورین رساله حقوق» تهیه شده باشد، حائز شرایطی هست که بتوانید از محتوای پایان نامه یک یا دو مقاله استخراج کنید و در ژورنالهای معتبر به چاپ برسانید؛ اما اگر پایان نامه را خودتان انجام داده اید یا اینکه در موسسات دیگر انجام شده است؛ باید از لحاظ علمی و فنی مورد بررسی قرار بگیرد اگر بار علمی مناسبی داشته باشد؛ در زمینه تهیه مقاله می توانیم در خدمت شما باشیم.


برای راهنمایی بیشتر؛ کارشناس شیفت مجتمع؛ با شماره موبایل 09103434482 هم اکنون مشتاقانه پاسخگوی شماست.

 

برچسبها: استخراج مقاله از پایان نامه حقوق، نگارش پایان نامه حقوق با کیفیت برتر

آیا موارد نارضایتی در مجتمع مشاورین رساله حقوق، وجود داشته است؟2020-04-03T00:40:06+03:30

در تمام سالهای فعالیت مجتمع آموزشی پژوهشی «مشاورین رساله حقوق»، تمام تلاش و تمرکز ما کسب رضایت دانشجویان عزیزی بوده که به ما اعتماد کرده اند هرچند از هزاران دانشجوی این مجتمع؛ جلب رضایت تعداد انگشت شماری از آنان واقعا دشوار بوده است اما خرسندیم که  حتی وسواس ترین دانشجویان نیز با رضایت کامل از این مرکز خارج شده اند.


برای راهنمایی بیشتر؛ کارشناس شیفت مجتمع؛ با شماره موبایل 09103434482 هم اکنون مشتاقانه پاسخگوی شماست.

 

برچسبها: رضایت کامل از پایان نامه حقوق، کیفیت برتر پایان نامه حقوق با قیمت ارزان، مشاوره پایان نامه حقوق

 

مراحل انجام کار پایان نامه حقوق من چگونه است؟2020-04-03T00:17:19+03:30

زمانی که یک دانشجوی حقوق تصمیم میگیره روی پایان نامه ش کار کنه، اولین و مهمترین قدم، انتخاب موضوع جدید هست. موضوع باید طوری انتخاب شود که هم جدید و به روز بوده و هم غیر تکراری باشد و ضمنا مسائل بسیار مهم دیگری هم وجود دارد که در انتخاب موضوع بایستی رعایت شود.

در مرحله بعدی پروپوزال نوشته می شود که دربرگیرنده یک شمای کلی از رساله است و در نگارش آن باید نهایت دقت و وسواس را صرف کنیم چرا که کل پایان نامه بر اساس پروپوزال نگاشته خواهد شد.

در مرحله سوم؛ نگارش پلان پایان نامه است که مشخص می کند سرفصلها و محتوای پایان نامه چه باید باشد.

بعد از تدوین پلان؛ فصلهای پایان نامه شروع می شود و کار فصل به فصل پیش می رود. در نهایت بعد از تدوین تمام فصول و اخذ تایید مرحله به مرحله آن (توسط استاد راهنما) فایل پاورپوینت جلسه دفاع تدوین می گردد و دانشجو آماده دفاع از پایان نامه می شود.


برای راهنمایی بیشتر؛ کارشناس شیفت مجتمع؛ با شماره موبایل 09103434482 هم اکنون مشتاقانه پاسخگوی شماست.

 

برچسبها: نگارش پایان نامه حقوق با کیفیت عالی، نوشتن پروپوزال حقوق با قیمت مناسب، نگارش پروپوزال حقوق فوری

دانلود فرم خام پروپوزال حقوق2020-04-02T17:44:25+03:30

دوستان عزیز رشته حقوق که در مرحله تکمیل پروپوزال هستند، باید توجه داشته باشند که مطالب پروپوزال رو حتما در فرمت خام پروپوزال دانشگاه خودشون تکمیل کنند. البته این فرمت از خیلی جهات شبیه به هم هستند اما یکسان نیستند. این فرمت به راحتی از سایت دانشگاهتون قابل دانلود هست اما اگر به هر دلیلی موفق به تهیه فرمت خام پروپوزال دانشگاهتون نشدید، اصلا نگران نباشید چون ما در مجتمع مشاورین رساله حقوق بدلیل اینکه سالها با دانشجویان تمام دانشگاههای سطح کشور کار کرده ایم تقریبا تمام فرمتهای خام پروپوزال رو در اخیتار داریم شما می تونید یک پیام به واحد پشتیبانی شرکت ما ارسال کنید تا فرمت دانشگاهتون رو براتون بصورت رایگان ارسال کنیم


برای راهنمایی بیشتر؛ کارشناس شیفت مجتمع؛ با شماره موبایل 09103434482 هم اکنون مشتاقانه پاسخگوی شماست.

 

برچسبها: دانلود فرم خام پروپوزال کارشناسی ارشد حقوق، دانلود فرم خام پروپوزال دکترای حقوق، نگارش پروپوزال حقوق فوری

قیمت پروپوزال کارشناسی ارشد حقوق چقدر است؟2020-04-02T17:25:07+03:30

تعیین قیمت نگارش پروپوزال کارشناسی ارشد حقوق به عوامل متعددی بستگی دارد که مهمترین آن «موضوع یا عنوان پایان نامه» است اگر دانشجو هنوز موضوعی را انتخاب نکرده؛ می توانیم موضوعات به روز و مناسبی را پیشنهاد کنیم که حتی هزینه دانشجو منطقی و مناسب باشد چراکه بعضی از دانشجویان متاسفانه خودشان نسنجیده موضوعاتی را انتخاب می کنند که به دلیل کمبود منابع یا معضلات دیگر؛ هزینه نگارش پروپوزال یا پایان نامه شان بالا و گزاف می شود. ما در مجتمع مشاورین رساله حقوق؛ ظرفیتهایی را در اختیار داریم که انجام نگارش پایان نامه های حقوق با بالاترین سطح کیفیت را با قیمت متناسب و مطلوب میسر می سازد.


برای راهنمایی بیشتر؛ کارشناس شیفت مجتمع؛ با شماره موبایل 09103434482 هم اکنون مشتاقانه پاسخگوی شماست.

 

برچسبها: نگارش پایان نامه حقوق با قیمت مناسب و ارزان، نگارش پایان نامه حقوق با بهترین کیفیت، نگارش پایان نامه حقوق فوری

قیمت فصل دوم پایان نامه حقوق چقدر است؟2020-04-02T17:12:05+03:30

تعیین قیمت هر فصل از پایان نامه به عوامل متعددی بستگی دارد که بدون بررسی این عوامل اظهار نظر دقیق در خصوص قیمت و هزینه امکان پذیر نیست. بنابراین لازم هست اطلاعات کافی و موثری را در خصوص پایان نامه تان ارائه کنید و نگران قیمت گذاری کارتان نباشید. ما در مجتمع مشاورین رساله حقوق؛ ظرفیتهایی را در اختیار داریم که انجام نگارش پایان نامه های حقوق با بالاترین سطح کیفیت را با قیمت متناسب و مطلوب میسر می سازد.


برای راهنمایی بیشتر؛ کارشناس شیفت مجتمع؛ با شماره موبایل 09103434482 هم اکنون مشتاقانه پاسخگوی شماست.

 

برچسبها: نگارش پروپوزال حقوق با قیمت مناسب و ارزان، نگارش پروپوزال حقوق با بهترین کیفیت، نگارش پپروپوزال حقوق فوری

هزینه انجام فصل اول پایان نامه حقوق2020-04-02T16:51:06+03:30

تعیین قیمت هر فصل از پایان نامه به عوامل متعددی بستگی دارد که بدون بررسی این عوامل اظهار نظر دقیق در خصوص قیمت و هزینه امکان پذیر نیست. بنابراین لازم هست اطلاعات کافی و موثری را در خصوص پایان نامه تان ارائه کنید و نگران قیمت گذاری کارتان نباشید. ما در مجتمع مشاورین رساله حقوق؛ ظرفیتهایی را در اختیار داریم که انجام نگارش پایان نامه های حقوق با بالاترین سطح کیفیت را با قیمت متناسب و مطلوب میسر می سازد.


برای راهنمایی بیشتر؛ کارشناس شیفت مجتمع؛ با شماره موبایل 09103434482 هم اکنون مشتاقانه پاسخگوی شماست.

 

برچسبها: نگارش پایان نامه حقوق با قیمت مناسب و ارزان، نگارش پایان نامه حقوق با بهترین کیفیت، نگارش پایان نامه حقوق فوری

آیا میتوانم با پژوهشگری که کار من را بر عهده میگیرد ارتباط داشته باشم؟2020-04-02T16:27:43+03:30

بله حتما.
قطعا لازم هست در مراحل مختلف انجام پایان نامه تون در ارتباط مستقیم با پژوهشگر باشید و سوالات و ابهامات احتمالی تون رو با ایشون در میان بگذارید و آموزش ببینید. این ارتباط می تونه از طریق تلگرام، تلفن یا حتی حضوری باشه.


برای راهنمایی بیشتر؛ کارشناس شیفت مجتمع؛ با شماره موبایل 09103434482 هم اکنون مشتاقانه پاسخگوی شماست.

برچسبها: ارتباط با پژوهشگر حقوق جهت مشاوره، مشاوره با محقق خوب حقوق، انتخاب یک پژوهشگر خوب برای پایان نامه حقوق

من میخواهم تمام یا بخشی از پایان نامه ام را خودم بنویسم شما چه کمکی میکنید؟2020-04-02T16:07:48+03:30

ما به تمام دانشجویان عزیزی که وقت، دانش، حوصله، تخصص و تجربه کافی رو برای نگارش پایان نامه شون دارند و می توانند بخشی از پایان نامه شان را خودشان انجام بدهند؛ توصیه می کنیم که خودشان شخصا این کار رو انجام بدن و از حتی المقدور از کمک موسسات استفاده نکنن به شما دوست عزیزی که همچین تصمیمی رو گرفته اید هم تبریک می گیم و تمام تلاشمون رو خواهیم کرد که بتونید به نحو احسن از عهده این کار بربیاید.
گروه مشاورین رساله حقوق؛ در تمام مراحل انجام کار در خدمت شما هستند و شما رو از تجارب خودشون بهره مند می کنند.


برای راهنمایی بیشتر؛ کارشناس شیفت مجتمع؛ با شماره موبایل 09103434482 هم اکنون مشتاقانه پاسخگوی شماست.

برچسبها: کمک برای انجام  پایان نامه حقوق، مشاوره و راهنمایی جهت نگارش پایان نامه حقوق

استاد راهنمای من بسیار سخت گیر هست. چکار کنم؟2020-04-02T15:47:07+03:30

اگر استاد راهنمای شما بسیار سخت گیر است اصلا نگران نباشید چرا که با توجه به سوابق علمی مجتمع در نگارش انواع پایان نامه و رساله های حقوق؛ ما رضایت سخت گیر ترین اساتید را هم جلب می کنیم. وانگهی اصولا ما کار با اساتید سخت گیر را بیشتر می پسندیم چون باعث میشود ظرفیتهای خودمان را بهتر و بیشتر به نمایش بگذاریم. تنها مساله ای که مطرح است اینکه کار شما دانشجوی عزیز ممکن است کمی بیشتر از حد طبیعی زمان می طلبد چراکه تأمین نظر یک استاد سخت گیر مستلزم صرف وقت بیشتر هست. در این ارتباط با متصدیان شرکت هماهنگی لازم را بعمل آورید.


برای راهنمایی بیشتر؛ کارشناس شیفت مجتمع؛ با شماره موبایل 09103434482 هم اکنون مشتاقانه پاسخگوی شماست.