صفحه اول2020-04-04T11:32:54+03:30

انجام پایان نامه رشته حقوق (مقطع ارشد و دکترا) با بالاترین سطح کیفیت و تضمین اخذ حداکثر نمره

داوری | نقد و بررسی جامع پایان نامه های حقوق | اصلاح و تکمیل پایان نامه های ناقص | انجام صفر تا صد پایان نامه | آموزش و پشتیبانی کامل

   بهترین رساله حقوق را از ما بخواهید و هرگز به چیزی کمتر از آنچه که استحقاقش را دارید؛ قانع نشوید.

گروه «مشاورین رساله حقوق» مرکز تخصصی مشاوره رساله حقوق در کلیه گرایشهای تخصصی میباشد؛ برگزیده ترین پژوهشگران کشور در این مرکز گردهم آمده و دغدغه ای جز موفقیت شما ندارند بنابراین اگر تاکنون پایان نامه شما مسیر نادرستی را طی کرده و یا به نتایج مطلوب دست نیافته اید؛ ادامه روند پایان نامه تان را در هر مرحله ای که هست (حتی اگر زمان را از دست داده و وقت زیادی ندارید) به اساتید متخصص ما واگذار کنید. محققین و اساتید ما با توسل به ظرفیتهای خاص خود پایان نامه شما را به مسیر صحیح خود بازگردانده و موفقیت شما را تضمین میکنند.

تهران – خیابان آزادی، خیابان جمالزاده جنوبی، کوچه دانشور، پلاک چهار، مجتمع مشاورین رساله حقوق

09101502239

09103434482

info@lawthesis.ir

پاسخگویی بدون وقفه و تعطیلی

پشتیبانی کامل تا برگزاری جلسه دفاع

 تضمین اخذ حداکثر نمره

هزینه نگارش پایان نامه حقوق جزا و جرم شناسی

هزینه نگارش پروپوزال کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

نوشتن پروپوزال یکی از مهمترین مراحل مقدماتی پایان نامه است چرا که اساس و شالوده پایان نامه را تشکیل می دهند. فرم پروپوزال اگرچه حجم زیادی ندارد و نهایتا بین ۱۵ تا ۲۰ صفحه (برای مقطع ارشد) است اما بدلیل اینکه کل پایان نامه شما بر اساس مطالب نوشته شده در پروپوزال تدوین خواهد شد؛ از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

معمولا هزینه ای که بابت نگارش پروپوزال کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی تعیین می گردد بین 320 تا 390 تومن می باشد. این مبلغ شامل پشتیبانی کامل تا تصویب پروپوزال می باشد و انجام تمام تغییرات و اصلاحات احتمالی که اساتید راهنما تعیین می کنند برعهده مجتمع می باشد.

هزینه نگارش پایان کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی:

گرایش جزا و جرم شناسی یکی از مهمترین گرایشهای رشته حقوق است که دامنه موضوعات بسیار گسترده ای دارد. اظهار نظر در خصوص هزینه انجام پایان نامه این گرایش بستگی زیادی به موضوع انتخاب شده دارد اما در مجموع اگر بخواهیم کار با کیفقیت عالی و بینقص انجام شود بایستی برای صفر تا صد آن چیزی حدود 1/900/000 تومان الی 2/800/000 تومان در نظر بگیرید. البته ناگفته نماند ممکن است قیمت دقیق پایان نامه شما اندکی کمتر یا بیشتر از این مبالغ شود.

مبلغ ذکر شده برای انجام صفر تا صد پایان نامه حقوق جزا شامل انتخاب موضوع؛ تدوین پروپوزال؛ تنظیم پلان کار؛ نگارش فصلهای پایان نامه؛ اعمال تغییرات و اصلاحات مد نظر اساتید محترم راهنما (تا تایید نهایی)  به همراه آموزش و پشتیبانی کامل تا جلسه دفاع می باشد.

چیزی که بسیار مهم و ارزشمند می باشد این است که نتیجه و خروجی کار بسیار گرانبهاتر از هزینه ای بوده است که دانشجویان عزیز پرداخت می کنند. افتخار ما در طی این سالها همواره این بوده است که اغلب دانشجویانی که از خدمات این بخش استفاده کرده اند معتقدند کار انجام شده ارزشمند تر از هزینه ای بوده که پردداخت کرده اند.

هزینه نگارش پروپوزال دکترای حقوق جزا و جرم شناسی:

همانطور که می دانید نگارش پروپوزال پایان نامه یک مرحله بسیار مهم و حساس است، اهمیت و حساسیت پروپوزال دکترا به مراتب بیشتر از پپرپوزال مقطع کارشناسی ارشد است در مقطع دکترا ما باید یک محتوا و یک دستاورد جدید وارد علوم حقوق جزا و جرم شناسی کنیم و آثار آن در پروپوزال بایستی مشهود باشد. معمولا هزینه نگارش پروپوزال دکترا بین 900 تا 1800 قیمت گذاری می شود و این تفاوت قیمت به عنوان رساله، نوع کار و … بستگی دارد.

پژوهشگرهای مجتمع پژوهشی رساله حقوق، در نگارش پروپوزال دکترا بسیار دقیق عمل می کنند چراکه هر گزافه گویی یا ادعای نسنجیده، ممکن هست که ادامه کار را با مشکلات و چالشهای بسیار زیادی مواجه کند. ما توصیه می کنیم حتی اگر قصد دارید مراحل پایان نامه تان را خودتان انجام بدهید، بهتر است برای انجام پروپوزال حتما از مشاورین با تجربه ما مشورت بگیرید.

هزینه نگارش پایان نامه دکترا رشته حقوق جزا و جرم شناسی

ناگفته پیداست  که نگارش رساله دکترا چیزی بسیار فراتر از جستجوی منبع و گردآوری مطالب و ماده و قوانین تکراری و کلیشه ای است.
نگارش رساله دکترا یک کار پژوهشی کامل به معنای واقعی کلمه است که نیازمند تخصص؛ تعهد و تجربه بسیار بالایی می باشد.
رساله های دکترا عموما در مجتمع پژوهشی رساله حقوق بین 7 تا 9 میلیون تومان قیمت گذاری می شوند و خروجی کار میتواند نظر سخت گیرترین اساتید راهنما و مشاور را جلب کند.

این مبلغ شامل تدوین پلان کار؛ نگارش جامع و کامل فصلهای رساله با اصلاحات یا تغییرات مد نظر اساتید راهنما (تا تایید نهایی) و آموزش و پشتیبانی کامل تا جلسه دفاع می باشد. در ضمن اگر دانشجو پروپوزال یا حتی موضوع هم نداشته باشد؛ پیشنهاد موضوعات ناب و تدوین پروپوزال را نیز ما بدون دریافت هزینه اضافی؛ برعهده می گیریم.

ضمنا ما با توجه به ظرفیتهایی که در اختیار داریم؛ کسب حداکثر نمره را تضمین می کنیم.

هزینه اصلاح، تکمیل پایان نامه های ناقص رشته حقوق جزا و جرم شناسی

بسیاری از دانشجویان عزیز رشته حقوق جزا و جرم شناسی ممکن است تمایل داشته باشند بخش یا کل کار پایان نامه شان را شخصا انجام بدهند اما در ادامه با اصلاحات و تغییراتی از سمت استاد راهنما مواجه می شوند که انجام آنها ممکن است خارج از توان دانشجو باشد. برخلاف بسیاری از موسسات؛ در مجتمع پژوهشی رساله حقوق، تکمیل یا اصلاح کارهای ناقص نیز برعهده گرفته می شود و پایان نامه دانشجو در هر مرحله ای که باشد و یا هر نقصی که داشته باشد توسط اساتید ما مورد بازنگری، اصلاح و تکمیل قرار می گیرد البته ترجیح ما همیشه این بوده که هر پروژه را از فاز صفر شروع کنیم و از ابتدا طبق بالاترین استانداردهای دانشگاههای کشور انجام بدهیم.

تعیین قیمت برای کارهای ناقص شاید غیر ممکن باشد. برای اینکار ابتدا بایستی بخشهایی که نوشته شده است مطالعه و بررسی شود و حتی  کامنتها و اصلاحات احتمالی مد نظر استاد راهنما نیز مورد واکاوی و بررسی دقیق قرار بگیرد بعد از بررسی دقیق شرایط فعلی پایان نامه شما؛ اقدامات لازم جهت اصلاح و تکمیل کار، انجام می شود.
پس نگران نباشید؛ ما کار شما را در هر مرحله و کیفیتی که باشد از شما قبول می کنیم و با بهترین کیفیت تحویل می دهیم فقط اجازه بدهید اظهار نظر در مورد قیمت پایان نامه؛ به بعد از مطالعه و بررسی دقیق کار موکول شود و مطمئن باشید که تعیین قیمت منطقی و منصفانه خواهد بود.

هزینه استخراج مقاله از پایان نامه

دانشجویانی که رساله شان را نوشته و تکمیل کرده اند ولی فرصت استخراج مقاله از آن را ندارند؛ می توانند براحتی این خدمات را از پژوهشگران دپارتمان حقوق جزا بخواهند. این کار در مجتمع پژوهشی رساله حقوق بسیار سریع و با قیمت منطقی و متناسبی انجام می پذیرد. ما برای این کار ابتدا کل رساله را بدقت مطالعه کرده و سپس اقدام به استخراج مقاله می کنیم چنانچه در فرایند نگارش مقاله ؛ نیاز به استفاده از منابع دیگری هم ضروری تلقی شود با رعایت ضوابط این کار؛ از منابع دیگری هم استفاده می شود تا ماحصل کار کاملا استاندارد و مطلوب باشد.

هزینه استخراج مقاله از رساله حقوق بین 350 تا 800 هزار تومان می باشد. اصلاحات و تغییرات احتمالی نیز برعهده مجتمع است.