راههای ارتباطی با آکادمی رساله حقوق

با اینکه مقر اصلی آکادمی رساله حقوق در پایتخت ایران عزیز واقع شده است اما نام این مرکز امروز برای دانشجویان حقوق سراسر کشور، اسمی شناخته شده است.

ما در نگارش هزاران پایان نامه ارشد و دکترا، بصورت شبانه روزی در کنار دانشجویان عزیز میهن مان بوده ایم هرچند همواره توصیه اول ما به عزیزان دانشجو این هست که حتی المقدور خودشون به تنهایی پروژه پایان نامه شون را انجام دهند.

تهران – خیابان آزادی، ابتدای جمالزاده جنوبی، کوچه دانشور، پلاک چهار، مجتمع پژوهشی «مشاورین رساله حقوق»

09101502239
(با این شماره همکنون پاسخگوی شماییم)
09103434482
info@lawthesis.ir 

برای ارسال پیام تلگرامی؛ کلیک کنید

آکادمی رساله حقوق

تهران – خیابان آزادی، ابتدای جمالزاده جنوبی، کوچه دانشور

09101502239 – 09103434482
(هم اکنون پاسخگوی شماییم)


با یک اشاره روی این متن می توانید پیام تلگرامی ارسال کنید.


همچنین با تکمیل فرم زیر؛ با اطلاع از نوع درخواستتان در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت:

آکادمی رساله حقوق معتبرترین مرکز مشاوره طرحهای پژوهشی و پایان نامه های حقوق (از نگاه دانشجویان و اساتید محترم راهنما) در سراسر کشور می باشد که بیش از ۱۵ سال است با خدمات رسانی ویژه به دانشجویان عزیز، گامی موثر جهت تسهیل در  گذر از مرحله پایان نامه دانشجویان ایفا کرده است.

ما اعتقاد داریم نگارش پایان نامه رشته حقوق؛ نیازمند تخصص بسیار بالا و تجربه کافی است. پژوهشگران برجسته «آکادمی رساله حقوق» پس از سالها تجربه ارزنده؛ اکنون نسبت به تمام معضلات موجود در راه نگارش پایان نامه حقوق واقفند و مشتاقانه پاسخگوی تمام سوالات شما بوده و تا جلسه دفاع؛ از شما پشتیبانی می کنند.

آکادمی رساله حقوق در نگارش هزاران پایان نامه ارشد و دکترا، بصورت شبانه روزی در کنار دانشجویان عزیز میهن مان بوده است هرچند همواره توصیه اول ما به عزیزان دانشجو این است که حتی المقدور خودشان به تنهایی پروژه پایان نامه شان را انجام دهند.

چنانچه شما هم در انتخاب موضوع یا نگارش پروپوزالتان دچار مشکل هستید، می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

هزینه نگارش پروپوزال کارشناسی ارشد رشته حقوق

معمولا هزینه ای که بابت نگارش پروپوزال کارشناسی ارشد رشته حقوق تعیین می گردد بین 370 تا 450 تومن می باشد. این مبلغ شامل نگارش پروپوزال و پشتیبانی کامل تا تصویب نهایی آن می باشد و انجام تمام تغییرات و اصلاحات احتمالی که اساتید محترم  راهنما تعیین می کنند برعهده پژوهشگران این مجتمع می باشد.


هزینه نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد رشته حقوق 

هزینه مشاوره، تدوین و نگارش صفر تا صد پایان نامه این رشته حقوق  چیزی حدود 2200  تومان الی 2850 تومان در نظر گرفته می شود. البته ناگفته نماند ممکن است قیمت دقیق پایان نامه اندکی کمتر یا بیشتر از این مبالغ شود.

ضمنا باعث افتخار است که اعلام کنیم در چارچوب تعهداتی که برعهده داریم، ما کسب حداکثر نمره را تضمین می کنیم


هزینه نگارش پروپوزال رشته حقوق مقطع دکترا:

پروپوزال مقطع دکترا به اندازه یک پایان نامه کارشناسی ارشد نیاز به تحقیق و فعالیت پژوهشی دارد و معمولا هزینه نگارش آن بین 900 تا 1800 قیمت گذاری می شود و این فاصله قیمت بستگی به عنوان رساله، نوع کار و … دارد.

برای نگارش پروپوزال مقطع دکترا در آکادمی رساله حقوق، بسیار دقیق عمل می شود و ما توصیه می کنیم حتی اگر قصد دارید فصلهای پایان نامه تان را خودتان انجام بدهید، بهتر است برای نگارش پروپوزال حتما از مشاورین با تجربه مشورت بگیرید.


هزینه نگارش رساله دکترا رشته حقوق

رساله دکترا عالی ترین پژوهش آکادمیک در سطح کشور است و طبیعی هست که به لحاظ محتوایی بسیار بسیار حائز اهمیت بوده و نیاز به یک کار علمی دقیق و سنجیده دارد بنابراین نگارنده رساله دکترا بایستی تخصص؛ تعهد و تجربه بسیار بالایی داشته باشد. قیمت تدوین رساله های دکترا عموما در آکادمی رساله حقوق بین 7 تا 9 میلیون تومان قیمت گذاری می شوند.

این مبلغ شامل طراحی پلان کار؛ نگارش جامع و کامل فصلهای رساله انجام تغییرات مد نظر اساتید راهنما (تا مرحله تایید نهایی)  و آموزش و پشتیبانی کامل تا جلسه دفاع می باشد. در ضمن اگر دانشجو پروپوزال یا حتی موضوع هم نداشته باشد؛ پیشنهاد موضوعات مناسب و تدوین پروپوزال را نیز ما بدون دریافت هزینه اضافی؛ برعهده می گیریم.

ضمنا ما با توجه به ظرفیتهایی که در اختیار داریم؛ کسب حداکثر نمره را تضمین می کنیم.


هزینه اصلاح، تکمیل و تقویت پایان نامه های ناقص رشته حقوق

برخلاف اغلب موسسات؛ در آکادمی رساله حقوق، تکمیل یا اصلاح کارهای ناقص دانشجویان نیز پذیرفته می شود درواقع پایان نامه شما در هر مرحله ای که باشد و یا هر نقصی که داشته باشد توسط اساتید ما مورد بازنگری، اصلاح و تکمیل قرار می گیرد و با بالاترن سطح کیفیت تقدیم شما خواهد شد.

لیکن جهت قیمت گذاری این خدمات ابتدا بایستی بخشهایی که تدوین شده است مورد مطالعه و بررسی دقیق قرار بگیرد بنابراین اگر پایان نامه شما ناقص انجام شده است؛ اجازه بدهید اظهار نظر در مورد قیمت آن به بعد از مطالعه و بررسی دقیق کار موکول شود و مطمئن باشید که قیمت گذاری کاملا منطقی و منصفانه خواهد بود.


هزینه استخراج مقاله از رساله حقوق

دانشجویان عزیزی که نیاز به استخراج یک یا دو مقاله از رساله خود دارند؛ می توانند از خدمات تخصصی آکادمی حقوق استفاده کنند هزینه استخراج مقاله از رساله حقوق بین 350 تا 800 هزار تومان می باشد.

این کار نیاز به دقت و تخصص زیادی دارد و پژوهشگری که این امر مهم را برعهده می گیرد بایستی با ضوابط استخراج مقاله از پایان نامه آشنایی کامل داشته باشد ضمنا پس از نگارش مقاله اصلاحات و تغییرات احتمالی نیز برعهده این مجتمع است.